Gündem

Çukur’da Bomba Transferler Bitmiyor!

Çukur’da bomba transferler bitmiyor! milyonlarca kişinin kaçırmadan izlediği dizi Çukur’da bomba transferler bitmiyor. Usta Yeşilçam oyuncusu Mahsun’un babası Kadir’i canlandıracak.

Çukur’da Bomba Transferler Bitmiyor!

Milyonlarca kişinin kaçırmadan izlediği, Pazartesi günlerinin vazgeçilmezleri arasında olan Çukur dizisine bir bomba transfer daha! Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Menderes Samancılar, Mehsun karakterinin babası Kadir’i canlandıracak.

Çukur 24. bölüm fragmanı

Spin off da yapacaklar

Geçtiğimiz günlerde Çarpışma dizisinin Veli’sinin Çukur dizisine misafir olarak katılacağı söylenmişti. Yaygınlıkla Amerika’da yapılan spin off yöntemi ile bir dizideki karakter, diğer bir diziye aynı karakterle misafir oyuncu olarak katılabiliyor.

Çarpışma’nın Veli Cevher’inin Çukur dizisine misafir olması haberinden sonra Menderes Samancılar’ın da dizi kadrosuna geliyor olması, dizi severleri bir hayli sevindirdi!

Çukur’da büyük sürprizler yolda!

18 Mart 2019 Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan Çukur dizisi yeni bölümde hem Ay Yapım imzası taşıyan Çarpışma dizisinin Veli Cevheri’ni hem de Berkay Ateş’in hayat verdiği Mahsun’un babası olan Kadir’in ortaya çıkmasını izliyor olacağız.

Duygu yüklü dakikalar

Mahsun karakterinin babası Kadir’in diziye dahil olması ile birlikte duygusal anlar bizi bekliyor olacak. Mahsur’un gerçek adının Fikret olduğunu öğrendiği sahne milyonları göz yaşlarına boğacak. Menderes Samancılar’ın hayat verdiği Kadir karakterinin anlatacakları ise Mahsun’un şok olmasına neden olacak.

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu