Gündem

Çukur Tweetleri Yine Orantısız Zeka İle Dolu. Bu Haberde Kopacaksınız.

Çukur tweetleri yine orantısız zeka ile doldu taştı. Son bölümde Yamaç’ın vurulması üzerine dizide geçen olaylar zeki Türk halkının gözünden elbette kaçmadı.

Çukur Tweetleri Yine Orantısız Zeka İle Dolu. Bu Haberde Kopacaksınız.

Ekranların sevilen dizisi Çukur son bölümüyle yine olaylara konu oldu. Son bölümünde Yamaç’ın vurulduğunu hep beraber izledik. İşte olaylar tam olarak bu andan sonra başladı. Yamaç’ın vurulmasıyla birlikte dizi bambaşka bir kuşağa geçti.

İzleyiciler Dalga Geçti

Yamaç’ın vurulup hastaneye düşmesiyle birlikte 5. boyut kuşağına geçen dizide oldukça farklı görüntüler ortaya çıktı. Tabi bizim zeki insanımız bu fırsatı kaçırır mı? Tabi ki hayır. Twitter’da konu zirveye çıktı. İzleyicilerin muhteşem mizah anlayışı haberlere konu oldu ve sosyal medyada olay yarattı. İşte o twitlerden bir kaçı.

çukurun twitleri

çukur twitleri

çukur tweetleri son bölüm

çukur twwetleri oku

çukur twitleri komik çukur twitleri komik çukur tweet oku çukur tweet komedi çukur son bölüm çukur komik twitleri çukur komik tweetleri çukur komik tweetler çukur duvar yazıları çukur dizisi tweetler

 

Çukur’un Bomba Transferi

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Mahsun’un burnunu bu sahnede fark edenler de ne bileyim… Adamı ne zaman görsem burnumu kaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu