Sinema

Çukur Final Yapıyor! Diziseverler Şokta!

Reyting rekortmeni dizi Çukur final yapıyor! Diziseverleri adeta şoka sokan haber geldi ve dizinin final yapacağı tarih belli oldu.

Çukur Final Yapıyor! Diziseverler Şokta!

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur ile ilgili final söylentileri çıkmış, resmi bir kanaldan haber doğrulanmamıştı. Doğrulanmayan haberden dolayı diziseverler sevinmiş olsa da bu sevinçleri kısa sürdü…

Resmi siteden yayınlandı

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve diziseverlerin kaçırmadan izlediği dizi Çukur, resmi siteden yapılan açıklamaya göre 7 bölüm sonra ekranlara veda ediyor. Bilginin resmi sitede yayınlanmasından sonra diziseverler büyük bir üzüntü yaşadı. Beklenenden erken final yapacak dizinin son bölümlerinin nasıl geçeceği ise merakla bekleniyor.

7 bölüm sonra final…

Pazartesi günlerinin en nefes kesen yapımı olan Çukur’da heyecan giderek tırmanıyor. Yayınlanan son bölümde Yamaç’ın karısı Sena ölmüş, izleyiciler gözyaşlarına boğulmuştu. Bu akşam yayınlanacak bölümde de izleyicileri ağlatmaya hazırlanan dizide, Yamaç’ın da su tankına girmesi heyecanı doruklara çıkaracak ve duygusal anlar yaşanacak.

Geri sayım başladı…

Efsane dizi Çukur’un resmi Instagram hesabında yapılan açıklamada “geri sayım başladı” başlıklı bir gönderi paylaşıldı. Bu akşam yayınlanacak olan 61. bölüm de dahil olmak üzere dizinin son 7 bölümü olduğunu açıklayan gönderi, bazı diziseverleri ise sevindirdi. Sebebi; dizinin tam tadında bitecek olması…

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Herkesin severek izlediği bir dizi sanırım bu.. Ben hiç izlemedim ama tutan dizilerin bitmesi can sıkıyor hakikaten…

  2. İZlemiyordum zaten yapsın napalım. Uzadıkça sıkıyor. Ayrıca içerik olarak gençleri özendirici nitelikte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu