Gündem

Çukur Dizisine Akın Koçovalı Rolü İçin Bomba Transfer

Çukur dizisine bomba transfer! Show TV’nin en çok izlenen dizisi Çukur’a, Akın Koçovalı rolü için Ekin Koç isminin kulislerde döndüğü duyuldu.

Çukur dizisine Akın Koçovalı rolü için bomba transfer!

Show TV ekranlarında yayımlanan Çukur, heyecan dolu 15. bölümüyle sezon arasına girmişti. Ekranlara gelen son bölümde Yamaç, ormanda beklerken hiç beklemediği bir anda göğsünden vurulmuştu. Vuran kişiyi biz göremesek de Yamaç’ın “Neden?” sorusuyla heyecan ve merakımız 2 katına çıktı. Bu sırada ikinci kurşunla vurulan Yamaç, kendinden geçmiş ve dereye yuvarlanmıştı.

“Çukur’da Yamaç’ı kim vurdu?”, “Yamaç öldü mü?”

Dizinin bu şekilde final yaparak sezon arasına girmesi, izleyiciler arasında ardı arkası kesilmeyen sorulara yerini bıraktı. Dizi müdavimleri “Çukur’da Yamaç’ı kim vurdu?” ve “Yamaç öldü mü?” sorularıyla bir hayli meşgul oldu.

Çukur Dizisine Ceza Damgasını Vurdu

Yamaç’ı vuran kim?

Yamaç’ı vuran kim? sorusu sosyal medyada bir hayli konuşulup tartışıldı. Dizi müdavimlerinin ilk tahmini, Yamaç’ı vuran kişinin Medet olduğu yönünde. Bir diğer tahmin ise, Selim Koçovalı’nın bugüne kadar hiç ortaya çıkmayan oğlu; Akın Koçovalı…

Akın Koçovalı karakterine Ekin Koç mu hayat verecek?

Show TV’de yayımlanan Çukur dizisinin, geçtiğimiz sezon finalinden itibaren merakla beklenen karakteri Akın Koçovalı, sezon arasından sonra diziye dahil oluyor. Vizyona giren “Şampiyon” filmiyle göz dolduran genç oyuncu Ekin Koç’un, Akın karakterini canlandıracağı iddia ediliyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu