Gündem

Çukur Dizisi Meczup Transferi. Sermet Yeşil Çukur’a Giriyor!

Çukur dizisi Meczup yani Sermet Yeşil’i transfer etti. Ünlü oyuncu yeni sezonda Çukur dizisinde yer alacak. Çukur hayranları bu habere çok sevinecek.

Çukur Dizisi Meczup yani Sermet Yeşil’i Transfer Etti

Ekranların sevilen dizisi Çukur dizisi yeni sezona bomba gibi bir transferle başladı. Ünlü oyuncu Sermet Yeşil yeni dönemde Çukur’un kadrosunda yer alacak.

Sermet Yeşil Hangi Rolde Yer Alacak?

Ünlü oyuncu ekranların sevilen dizisi Çukur’da Vartolu’yu derinden etkileyen gizemli kişiyi canlandıracak ve dizideki ismi Meczup olacak.

Ünlü dizi Berkay Ateş, Erkan Avcı, Necip Memili’nin ardından Samet Yeşil’i de kadrosuna dahil etti. Yeni sezonda çok büyük süprizler yaşanması bekleniyor.

Çukur Yeni Bölümü Oldukça Hareketli Olacağa Benziyor

Yeni bölümde bizleri neler bekliyor? Hemen ufak ipuçları verelim. Mahalleyi ele geçiren Karakuzular “Cumali ve Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur’dan biri alınacak” lafı Çukur’un karışmasına yol açtı. Efe’nin ölümünden kendisi sorumlu tutan Yamaç oldukça pişmandır ama Çukur’u geri almaya kararlıdır.

çukur dizisi meczup

Meczup Çukur’u Kurtaracak mı?

Cumali’den bir şans isteyen Yamaç, kendi yöntemleri ile Çukur’u kurtaramazsa Cumali’nin yöntemlerine başvurmayı kabul eder. Bu süreçte Vartolu aldığı ağır yaralardan sonra tanıştığı gizemli kişi Meczup, Vartolu’yu değiştirecektir ve onu derinden etkileyecektir.

sermet yeşil

Yamaç, Vartolu ve Cumali Buluşacak mı?

Dizinin gidişatı muhteşem üçlünün kısa zamanda muhteşem üçlünün bir araya geleceği sinyallerini seyirciye veriyor.

Peki Sermet Yeşil Kimdir?

1977’de Eskişehir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Bir çok Devlet Tiyatrosu projesinde yer aldı. Keşanlı Ali Destanı, Bay Biedermann ve Kundakçılar, Fırtına, Melekler Şehri, Kökler, Kuru Gürültü, Midas’ın Kulakları gibi birçok oyunda yer aldı. Tiyatronun ünlü simaları arasındadır. Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.

çukur dizisine

 

132 cm Bacak Boyuyla Manken Ekaterina Lisina

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. yalnız ne senaryo yazmışlar yav adamın koçavalılarla bağlantısı izlerken hadi cnm dedimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu