Gündem

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

Çukur Dizisi hayatlarını değiştirdi. Ailecek soyadlarını değiştirdiler. Tokat’ta yaşayan bir aile Çukur dizisini çok seviyorlardı ve ailece soy isimlerini değiştirip Koçovalı yaptılar. Üstelik hızlarını alamadılar ve doğacak torunlarına Yamaç ismini vermeye karar verdiler.

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

İlginç olay Tokat’ta yaşandı. Televizyonların fenomen dizisi Çukur’un hayranı olan bir aile, nüfus dairesine giderek soyadlarını “Koçovalı” olarak değiştirdi. Eski soy isimleri “Verir” olan ailenin oğlu, babasını arayarak onu nüfus dairesine çağırdı ve imzaları atarak ailecek soy isimlerini değiştirdiler.

Çukur Dizisi Hayranlığı Bunu da Yaptırdı.

Tokat Samyeli mahallesinde ikamet eden Verir ailesi oldukça değişik bir şey yaptı. Ailecek çukur dizisi hayranı olan aile bireyleri ani bir kararla soy isimlerini değiştirdiler. Ailenin babası yaptığı açıklamada “Çukur’ui ailecek çok seviyoruz ve takip ediyoruz. Ondan etkilenmiş oğlum. Beni de nüfus dairesine çağırdılar, imza attım soyadımız değişti. Böyle bir şey yaptığımızı duyanlar şaşırıyor” dedi.

Torununun İsmini Yamaç Koyacaklar.

Eski soyadıyla Verir, şimdiki soyadıyla “Koçovalı” olan ailenin çok yakında bir torunları olacak. Doğacak torunlarına Yamaç ismini koymaya karar vermişler.

 

Whatsapp’ta Konuştuğunuz Kişinin Yalanını Nasıl Yakalarsınız? İşte Cevabı.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu