in ,

Çukur Aras Bulut İynemli Olmadan Devam Edecek!

Çukur Aras Bulut İynemli Olmadan Yola Devam

Setlerden bir son dakika haberi! Show TV’de ekranlara gelen dizi Çukur Aras Bulut İynemli olmadan yoluna devam edecek! Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Çukur’un başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli 21 günlük bedelli askerlik yapacak. Bu süre içerisinde dizi çekimlerine katılmayacak olan Aras Bulut için dizi yapımcıları alternatif çözümler üretmeye çalışıyor.

Çukur Aras Bulut İynemli Olmadan Devam Edecek!

Başladığı günden bu yana raiting dengelerini alt üst eden dizi Çukur’da şok bir ayrılık daha yaşanacağı söylentileri, diziseverleri şoke etti. Başladığı gündem beri konusu ile bir çok kişinin bağımlılık yaptığı dizide alternatif çözümler aranıyor. Çukur dizisinin en sevilen oyuncularından Aras Bulut İynemli’nin askere gideceği için diziye bir müddet ara vereceği söylentileri hızla yayıldı.

Çukur 19. Bölüm Fragmanı

21 gün setlerden uzak kalacak

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle gönüllerde taht kuran ve ardından yer aldığı başarılı yapımlarda yükselişine devam eden Aras Bulut, Çukur dizisinde de Yamaç Koçovalı karakterine hayat veriyor. İlk günden beri izleyicinin gönlünde taht kuran İynemli, bedelli askerlikten yararlanacak ve 21 gün boyunca setlerden uzak kalacak.

Stok sahneler eksikliğini hissettirmeyecek

Aras Bulut İynemli’nin 21 gün boyunca setlerden uzak kalması sebebiyle, Çukur’da vurulan Koçovalı’nın tüm sahneleri hastanede geçeceği, askerlik süresince de daha önceden çekilen stok görüntülerin dizide yer alacağı gibi söylentiler gündeme bomba gibi düştü.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Çukur Dizisinde Şok Ayrılık

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cumhurbaşkanlığı İş Arayanlara Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanlığı İş Arayanlara Müjdeyi Verdi!

mide detoksu

Mide Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır? Videolu Haber.