içinde

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Fragmanı.

çukur 2.sezon 21.bölüm

Çukur 2.Sezon 21.bölüm fragmanı ile karşınızda. Ekranların sevilen dizisi Çukur yine seyirciyi kendisine kitleyecek bir bölümle geliyor.

Çukur 2.Sezon 21.Bölüm Fragmanı.

Sevilen dizi Çukur efsane olmaya devam ediyor. Çukur 2.sezon 21.bölüm ile yine sevenlerini heyecanlandıracak gibi gözüküyor. Senaryosunu Gökhan Horzum, yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. Her hafta birbirinden heyecanlı bölümleriyle hayranlık yaratmaya devam ediyor.

Vartolu’yu Kızdıracaklar Gibi

Çukur’un belki de en doğal ve sevilen karakteri olan Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) bu hafta yine dizinin heyecanına heyecan katacağa benziyor. Dilerseniz lafı uzatmadan Çukur’un 2. sezon 21. bölüm fragmanını izleyelim.

Mahsun Ortalığı Karıştıracak Gibi

Şu anda belki de insanların en nefret ettiği karakter olan Mahsun bu bölümde yine Çukur’u karıştıracak gibi gözüküyor. Çeto ile diziye girdikleri günden beri ana karakterlerin bir bir dağılmasına sebep oldular. Çukur’un iç karışıklığını kullanıp durumu kendi lehlerine çevirdiler ve Çukur’u ele geçirdiler. Bakalım bu bölümde Vartolu ile aralarında neler yaşanacak. Merakla bekliyoruz.

Çukur Bu Ailenin Hayatını Değiştirdi. İşte Tüm Ayrıntılar!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Dünya Tarihinden Böyle Ölüm Görülmedi Dedirten 10 İlginç Olay

Dünya Tarihinden Böyle Ölüm Görülmedi Dedirten 10 İlginç Olay

diriliş ertuğrul 137.bölüm

Diriliş Ertuğrul 137.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.