Tiyatro

Çok da Fifi – Hatunlar Stand Up

Çok da Fifi – Hatunlar Stand Up gösterisi 22 Mayıs Çarşamba günü hayranlarıyla buluşuyor. Stand up gösterilerini erkekler yapar tabularını yıkıp izleyiciye bambaşka bir eğlece katan bu hatunları mutlaka izlemelisiniz.

Çok da Fifi – Hatunlar Stand Up

Çok da Fifi grubu 6 kadının bir araya geldiği bir kankalık destanıdır. Bu deli ruh halini  “Hayatla dalga geçemezsek vallahi çatlarız.” diyen, kimi yazar, kimi oyuncu ve kimi Yurtdışında  stand-up yapıp gelmiş hayatı tiye alan komedi topluluğudur.

Hatunlar Stand up 2015 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Gösterilerinde sırayla sahneye çıkarlar. Hemen hemen 2 saat süren stand up gösterilerini sıradan dertleri kendilerine özgü  şakalar eşliğinde anlatırlar.  Kadınların mesajlaşma gruplarında gerçekleşen komik, şaibeli ve bir o kadar Sherlock Holmes tarzı muhabbetleri, eğlenceli bir şekilde sahneye taşırlar. Ayrıca erkek izleyicilere kimi zaman kadınlar hakkında minik ipuçları verirler. Tabi sadece ipuçlarıyla kalmazlar kimi zaman da ufak eğlenceli ve komik şoklar yaşatırlar.

Hatunların gösterdikleri bu üstün yeteneklere rağmen, şovun herhangi bir sosyal sorumluluk amacı yoktur. Bu komik kadınların tek istedikleri onları izlemeye gelen izleyicilerin gösteriden yüzünde keyifli bir gülümseme ile ayrılmasıdır. Kadınlar Stand up yapamaz, bu işi beceremez denildiği ülkemizde eğlenceyi zirveye taşıyan bu hatunların eğlenceli gösterilerini kaçırmayın derim.

Ekipte yer alan komedyenler;
• Aslı Akbay
• Buse Sinem İren
• Deniz Özturhan
• Hande Yögen
• Meltem Parlak
• Şirincan Çakıroğlu

Çok da Fifi – Hatunlar

22 Mayıs Çarşamba Günü Saat 21:30

Glass Room Uniq İstanbul

Bilet Fiyatları

1. Kategori 66 TL

Timsah Tiyatro Sahnesinde!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu