Tiyatro

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösterileri

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösterileri tüm hızıyla devam ediyor. Mayıs ayı takvimine bakarsak, bu ayı ünlü komedyen İstanbul ve İzmir’e ayırmış görünüyor. Geçtiğimiz günlerde bir gösterisinin tüm gelirini Down Sendromlular Derneğine bağışlayan Cem Yılmaz bu yaptığı bağış ile herkesin gönlünü tekrardan fethetmişti. Sizlere bu yazımızda ilk önce Cem Yılmaz’ın Mayıs ayı stand up gösteri programını daha sonra Cem Yılmaz hakkında ufak bir derleme yapacağız.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösterileri 

Cem Yılmaz uzun bir aradan sonra CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus gösterisiyle tekrardan stand up gösterilerine kaldığı yerden devam ediyor. İşte Cem Yılmaz’ın Mayıs ayı etkinlik takvimi..

İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi

18 Mayıs Cumartesi, 19 Mayıs Pazar tarihlerinde saat 21:00 de Bostancı Gösteri Merkezinde sahneye çıkacak olan Cem Yılmaz’ın bütün biletleri tükenmiş olarak görünüyor. Ama yine de size bilet fiyatları hakkında da bilgi verelim istedik.

Bilet Fiyatları

1. Kategori – 280.00 TL
2. Kategori – 246.50 TL
3. Kategori – 212.75 TL
4. Kategori – 190.50 TL
5. Kategori – 168.00 TL
6. Kategori – 112.00 TL

İzmir Gösteri Takvimi

24 Mayıs Cuma günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

25 Mayıs Cumartesi günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

27 Mayıs Pazartesi günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

28 Mayıs Salı günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

29 Mayıs Çarşamba günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

31 Mayıs Cuma günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

1 Haziran Cumartesi günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

2 Haziran Pazar günü İzmir Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu

Bilet Fiyatları

1. Kategori – 249.75 TL
2. Kategori – 194.25 TL
3. Kategori – 166.50 TL
4. Kategori – 138.75 TL
5. Kategori – 111.00 TL
6. Kategori – 83.25 TL

Cem Yılmaz Yıllık Geliri Hakkında Açıklamalarda Bulundu

CEM YILMAZ KİMDİR

23 Nisan 1973 İstanbul doğumlu Cem Yılmaz, ilkokulu Mehmet Akif İlköğretim okulunda bitirdi. Ortaokulu Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulunda okuduktan sonra Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin ardından  Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Üniversite yıllarında karikatür sevgisi ve yeteneği olan Cem Yılmaz, Leman isimli karikatür dergisinde çalışmaya başladı. Bu sayede ilk gösterisini de dergide çalıştığı sıralar Leman Kültür Merkezinde yaptı. Daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezinde sahne almaya başlayan ünlü komedyen düzenlediği gösteriler sayesinde adından söz ettirmeyi başardı. Bir çok başarıya imza atan Cem Yılmaz bu zamana kadar 5000′ e yakın sahne gösterisi yaptı. Her Şey Çok Güzel Olacak filmi ile 1998 yılında sinema sektörüne giriş yapan ünlü komedyen Türk Sinemasının en sevilen filmlerinde rol aldı. Gora, Arog  Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da içinde  bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçılığı yaptı.

Bir çok reklam filminde de rol alan Yılmaz, ilk olarak Panosonic marka cep telefonunu reklam filminde rol aldı. Ardından Mavi Jeans, Telsim, Doritos, Opet, Türk Telekom, İş Bankası reklamlarında oynadı.

Cem Yılmaz  sinema, televizyon, sahne ve diğer medyalar için yapımlar tasarlayan ve uygulayan bir fikir, sanat üretim şirketi olan “CMYLMZ Fikir Sanatı” kurdu. Can Yılmaz ve Murat Dündar ile birlikte fikir sanat üretim şirketinde beraber çalışmaya devam ediyorlar.

2012 yılında Ahu Yağtu ile olan evliliğinden Kemal adında bir oğlu olan ünlü komedyenin evliliği 2013 yılında tek celsede boşanmayla sonuçlandı. Şimdiler de Defne Samyeli ile güzel bir birliktelik yaşayan Cem Yılmaz uzun süre ara verdiği stand up gösterilerine CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus ile tekrardan sahne almaya başladı. Ünlü komedyenin bir gösterisinden kısa bir kesit sizlerle..

 

Cem Yılmaz Anlamlı Bir Bağışa İmza Attı. Ünlü İsim Kromozom Saymadı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu