Gündem

Çizgi Film Karakterine Benzeyen Ünlüler

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler konusunu ”Herkesin bir ikizi vardır” lafından yola çıkarak sizler için hazırladık. Tabi’ki bunda Rodrigo Alves’in katkısı büyük. Şimdi kim bu Rodrigo Alves diyorsanuz size bir ipucu vereyim Ken bebek dersem hatırlayacaksınız eminim. Bilmeyenler için de kısa bir özet geçeyim.

Sizler için biraz da eğlenceli bir yazı ile karşınızdayız ben yazarken çok eğlendim umarım sizde okurken eğlenirsiniz.

Herkesin bir ikizi var mıdır? Bizce vardır! O zaman sizi bu yazımızla başbaşa bırakalım.

Rodrigo Alves

Brezilya doğumlu olan 34 yaşındaki Rodrigo Alves oyuncak Ken bebeğe benzeyebilmek için 60 kez ameliyat masasına yatmış. Dudak, burun, botoks, çene ameliyatı, karın kası ameliyatı, saç nakli, yüz germe ve bunun gibi daha birçok ameliyat olan Ken bebek amacına ulaşmış görünüyor. Bizde Ken Bebek’ten yola çıkarak ameliyatsız çizgi film karakterine ve hayvanlara benzeyen ünlüleri araştırdık. Ortaya baya komik eşleşmeler çıktı.

Çizgi Film Karakterine Benzeyen Ünlüler

Fatih Ürek & Fred Çakmaktaş

Çizgi film karakterine benzeyen ünlülerin başında Fatih Ürek ve Fred Çakmaktaş geliyor. 1956 doğumlu olan Fatih Ürek 1960 Yapımı olan Taş Devri çizgi filmindeki Fred Çakmaktaş’a benzerliği ile  şaşırtıyor.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Tamer Karadağlı & George Jetson

İkinci eşleşmemiz Tamer Karadağlı ve George Jetson. Jet Giller’in babası ile Çocuklar Duymasın’ın babası ne kadar da benziyorlar birbirlerine.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Nur Yerlitaş & Miss Pigyy

Çizgi film karakterine benzeyen ünlülerde sıra ünlü modacı Nur Yerlitaş’a geldi. 1955 doğumlu olan Nur Yerlitaş The Muppet Show’un karakterlerinden Miss Piggy ile olan benzerliği hayli ilginç.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Timur Acar & Avarel Dalton

Birçok dizide izlediğimiz oyuncu Timur Acar, Red Kit’in yakalamaya çalışıp hep elinden kaçırdığı azılı suçlular Dalton kardeşlerden Avarel Dalton’a benzerliği ile dikkat çekiyor.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Dilber Ay & Bayan Patates Kafa

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler serisinin içinde yerini alan Dilber Ay ve Oyuncak Hikayesi kahramanlarından Bayan Patates Kafa oldukça ilginç ve bir o kadar hadi canım dedirtecek türden bir  eşleşme olmuş.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Begüm Kütük & Anna

Son benzer ünlümüz ise oyuncu Begüm Kütük 1980 doğumlu olan Begüm Kütük’ü  bir çok televizyon dizisinden tanıyoruz. Karlar Ülkesi’nin Anna’sına benzerliğiyle dikkat çeken Begüm Kütük ve Anna ikilisi başarılı bir eşleşme olmuş.

Çizgi film karakterine benzeyen ünlüler

Her Birinde Kendinizi Bulacağınız Karikatürler 

 

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu