Gündem

Cinsel Organını Gösteren Adamı Kamerayla Görüntüledi

Cinsel organını gösteren adamı kamerayla görüntüledi!! Dün sabah genç kadının işe gittiği saatlerde gerçekleşen olaydan sonra video görüntüleriyle karakola şikayet eden tacizci adamı polis her yerde arıyor. Kendisini takip eden ve cinsel organını gösteren tacizci adamı, cesaret göstererek kamerayla video çekti. Olay anında saldırmasından çok korktuğunu söyleyen kadının görüntüleri sayesinde polis tacizciyi her yerde arıyor.

Cinsel Organını Gösteren Adamı Kamerayla Görüntüledi.. Polis Tacizciyi Arıyor

Dün sabah 08:00 saatlerinde Sultanbeyli’de gerçekleşen olayda, genç kadın takip edildiğini anladı. Takip eden adamın kadına cinsel organını göstermesi kadın için şok etkisi yarattı. Adamın takip etmeye devam etmesinin ardından genç kadın çantasında ki telefonu çıkartıp adamın fotoğraflarını çekip kamerayla video görüntüsü aldı.

 

Saldırmasından Korktum

Olay dün Sultangazi’nin Yunus Emre mahallesinde meydana geldi. Sabah 08:00 gibi işe giden G.Y adlı genç kadın kendisini takip eden bir adamın cinsel organını gösterdiğini gördü. Sabah saatlerinde etrafına bakınan genç kadın etrafta sadece küçük bir çocuk görüp başka kimseyi göremeyince hızlı hızlı yürümeye devam etti. Bağırmayı düşünen kadın etrafta kimse yoktu, bağırırsam saldırabileceğini, bıçağı olabileceğini düşündüm. Takip etmeye devam edince kameraya çekmeye karar verdim, sonrası bir şekilde çözülür diye aklımdan geçti.O an çok korktum hala o korkum geçmedi dedi.

Kameraya Çekmeye Karar Verdim

G.Y adlı genç kadın olayı şöyle anlatmaya devam etti. “Sabah 08:00 civarında işe gitmek için çıktım. Yunus Emre Mahallesinde bir adamın bana cinsel organını gösterdiğini gördüm. Beni takip ediyordu ve cinsel organını gösteriyordu. Bağırmayı düşündüm etrafta sadece küçük bir çocuk vardı, saldırır bıçağı vardır diye bağırmaktan vazgeçtim. o ara aklıma kamerayla görüntülemek geçti. Çantamdan telefonu çıkartıp fotoğrafını çektim, daha sonra video aldım” dedi. Olayı videoya çektikten sonra polis karakoluna giden kadın tacizci hakkında şikayette bulundu. Olayı anlatan kadın çok korktuğunu ve korkusunun hala devam ettiğini ifade etti. Genç kadının videoya çektiği, henüz kimliği belli olmayan tacizci adamı polis her yerde aramaya başladı.

 

Tacize Uğrayan Dövüşcü Kadın Tacizci Adama Dünyaya Dar Etti

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. bu adamin seyini kesicen tvlerdede canli canli yayinlican oylece acidan ölmesini beklicen ibret olsun diye belki bu serefsizlerin sonu gelir yok kardesim adalet denen sey yok

  2. Ben hazırlık çıkıyorum sokağa bunu gibisi takip etti çektim kemeri kaçtı :D çantada 1 adet kemer bulundurun tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu