in

Cinsel İlişki Sırasında İddiaya Girdiler Biri Öldü

cinsel ilişki sırasında iddiaya girdiler biri öldü

İlginç olay Nijerya’da meydana geldi. Cinsel ilişki sırasında kim daha dayanıklı iddiasına giren çiftin 7. cinsel birleşmeleri ölümle sonuçlandı.

Cinsel ilişki sırasında iddiaya girdiler biri öldü

Nijerya’da yaşayan Loveth ve Davy çiftinin başına ilginç ve talihsiz bir olay geldi. Cinse ilişki sırasında en dayanıklı tarafın kim olduğu konusunda tartışan çift, bu sorunun cevabını belirlemek için bir otel odasına gitti. Kimin daha dayanıklı olduğunu ilk 6 birleşmede belirleyemeyen çift, 7. birleşmeye geldiğinde olanlar oldu. 7. cinsel birleşme sırasında ölüm geldi.

Erkeklerde Cinsel Gücü Artıran Karışımlar Ve Öneriler

140 dolara iddiaya girdiler

Davy ve Loveth çifti, cinsel ilişkiye kim daha dayanıklı diye iddiaya girdiler. Kaybedenin kazanana 140 dolar vereceği iddia ise ölümle sonuçlandı.

7. birleşmede partnerinin üzerine düştü…

140 dolarlık iddia sonucu cinsel birleşmeye başlayan Davy ve Loveth çifti, 6 kez denedikleri cinsel birleşmede kazananı tespit edemedi. Loveth’in üstünde olan ve 7. cinsel birleşmeye başlayan Davy, bir süre sonra Loveth’in üstüne düştü.

Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

Davy’nin cansız halde yattığını anlayan kadın, otel yönetiminden yardım istedi. Davy yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

naylon poşette ücret

Naylon Poşette Ücret Dönemi Başlıyor. Görürseniz Şaşırmayın.

MasterChef birincisi belli oldu uğur kardaş

MasterChef Birincisi Belli Oldu!