Gündem

Çiğ Köfteci Ali Usta Mesleği Bıraktı

Yaptığı ani çıkışlar ve şiddet görüntülerinin ardından Çiğ Köfteci Ali Usta mesleği bıraktı. Aldığı olumsuz tepkilerden sonra Ali Usta’nın memleketine döndüğü söylendi.

Çiğ Köfteci Ali Usta Mesleği Bıraktı

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Eminönü’nde bulunan ve çiğ köfte severlerin vazgeçilmez noktası olan Çiğ Köfteci Ali Usta, son zamanlarda sosyal medyada yayılan ve tepkilere neden olan görüntüleri sebebiyle mesleğini bıraktığı iddia edildi. Ali Usta’nın memleketi Hatay’a geri döndüğü konuşuluyor.

Mesleğe küstü

Kimilerine göre lezzeti dillere destan, kimilerine göre sıradan bir lezzete sahip olduğu söylenen meşhur çiğ köfteci Ali Usta’nın mesleği bırakıp memleketi olan Hatay’a geri döndüğü iddiaları konuşulmaya başlandı.

Bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı paylaşımda Ali Usta’nın mesleği bıraktığı bilgisi paylaşıldı. Paylaşımını bir anket ile yapan hesap, Ali Usta geri gelsin mi? Gelmesin mi? diye sordu.

Dükkanının önünde metrelerce kuyruk olan çiğ köfte dükkanının satışları hala devam ediyor.

Ali Usta ne yapmıştı?

Sokakta gitarla şarkı söyleyen gençleri hırpaladığı görüntüler sosyal medya gündemine oturmuş, insanlardan baya tepki toplamıştı. Sonraları tartaklanan gençlerin yaptığı açıklamalar ise insanları adeta şok etmişti. Gazetecilerin çocukları tuttuğu, olayın ise bilinçli olarak kameraya alındığı ortaya çıkmıştı. Gençleri tartaklayarak kovalayan Ali Usta, bir sonraki görüntülerde ise küçük bir çocuğa bağırmıştı.

Satışlar devam ediyor

Ali Usta’nın mesleğe küstüğü, bunun üzerine memleketi Hatay’a geri döndüğü söylentilerinin akabinde yerini kardeşine bıraktığı söylendi.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Valla cigköftesinin tadini bilmem yemedim gitmedim ama tavirlari hiç hoş değildi adamin. Siradan insanlarin böyle sosyal medyada fenomen olmasida ayri bir ironi

  2. Sonuçta adamın tarzı var ve yanına gidenler bunu bilerek gidiyorlar. Ama şiddete karşıyız. 2 gün sonra başka iş ile yine çıkar sahneye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu