in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım

Cemal Metin Avcı İlk İfadesini Verdi

Cemal Metin AVCI

Üniversite son sınıf öğrencisi Pınar Gültekin’in katil zanlısı Cemal Metin Avcı emniyete ilk ifadesini verdi. Cemal Metin Avcı’nın kadın cinayetlerinin faillerinde gördüğümüz tarzda, kurbanı suçlayıcı ve cinayeti meşru gösteren bir ifade verdiği ortaya çıktı.

Bir Acı Haber Daha; Pınar Gültekin

27 yaşındaki Pınar Gültekin’i vahşice öldüren Cemal Metin Avcı ilk ifadesini Muğla Emniyeti’nde verdi. Cinayet zanlısının Avcı’nın birçok kadın cinayetinde yer alan ifadelere benzer bir savunma yaptığı görülmektedir.

Cemal Metin Avcı “Barışmak İstemiştim!”

Cemal Metin AVCI

Evli ve bir çocuk babası olan Cemal Metin Avcı’nın ilk ifadesi şöyleydi;
“Yaşadığımız ayrılıktan sonra kendime gelemedim, barışmak istedim. Ama teklifimi kabul etmedi.
O gece onu öldürmeyi planlamıyordum. Barışmak istediğim için birlikte bir yemek yiyelim dedim, kabul etti. Yemek sırasında da beni reddetti. O başkası ile birlikte olduğunu söyledi, zaten bunu seziyordum. Kıskançlık krizine girmiştim! Tartışma başladı aramızda bana saldırdı ve tartışma sırasında öldü. Cesetten kurtulmak istemiştim. Önce yakmayı denedim, beceremeyince varile koydum. Bulunmasın diye üzerine beton döktüm. Ama bir şekilde yakalanacağımı biliyordum.”

Kan dondurucu ifadesinde en son şu cümleleri kullandı; “Onu çok seviyordum, kıskançlık krizine girdim. Çok pişmanım!”

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Pınar Gültekin paylaşımları

Sosyal medyanın ünlü isimleri 5 gündür bulunamayan ve ardından kötü haberini aldığımız Pınar Gültekin hakkında paylaşımlarda bulundu.

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde yaşayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü son sınıf öğrencisi Pınar Gültekin’den (27) acı haber geldi. 5 gündür haber alınamayan genç kızın cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu. Gelen bu acı haber sonrasında sosyal medya yaşananlara tepki gösteren çok sayıda mesajla dolup taştı.

Ünlü isimler de ardı ardına gelen kadın ölümleriyle ilgili tepkilerini sosyal medya hesaplarından sert bir şekilde verdi:

Cemal Metin AVCI

7 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

finansal stres

Finansal Stres ile Nasıl Başa Çıkılır?

navtex ilan

Türkiye NAVTEX İlan Etti