Gündem

Cem Yılmaz Yıllık Geliri Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Cem Yılmaz yıllık geliri hakkında katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Swissotel’de katıldığı bir söyleşide yıllık geliri ile ilgili “Eskiden yılda 500 bin kazanıyordum. Şimdi 1 ya da 2 milyon dolar gelirim oluyor” dedi.

Cem Yılmaz Yıllık Geliri Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Sanıyoruz ki onu Türkiye’de tanımayan yoktur. Türkiye’nin en başarılı komedyeni olarak görülen Cem Yılmaz aynı zamanda kendisini yönetmenlik ve oyunculuk gibi konularda da oldukça yetiştirdi. Oynadığı roller sanki ona biçilmiş kaftan gibi. Başarılı isim geçtiğimiz günlerde katıldığı bir söyleşide yıllık gelirini açıkladı.

Cem Yılmaz’ın Yıllık Geliri Bir Kaç Milyon Dolar

Ünlü isim yaptığı açıklamada “bugün siz dolar ne kadar olacak diye düşünürken ben filmlerimin derdindeyim, hepsini mikro ekonomik düzeyde tasarladım” diyerek sinema dünyasına ufak bir eleştiride bulundu. Oldukça başarılı filmlere imza atmasının yanı sıra, Organize İşler gibi filmlerde de oyuncu olarak gördüğümüz Yılmaz, sanıyoruz ki oyunculuk konusunda kendini fazlasıyla ispatladı. Söyleşide “eskiden 500 bin dolar civarı kazanıyordum, şimdi 1-2 milyon dolar civarı kazanıyorum” diyerek yıllık kazancını açıklamış oldu.

Game Of Thrones Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Zenginin malı züğürtün çenesini yorar boşuna dememişler atalarımız güzel adammış vessalam

  2. isvecte bir gösterisi vardi gideyim dedim biletlere baktim en ucuz bilet 500 sek ve bitmişti 1750 sek olan biletler kalmisti e olsun o kadar parasi canim

  3. Şaka mı bu yaa birde açıklama yapılmış süper. Millet tek asgari ücretle ev geçindiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu