Gündem

Cem Yılmaz Sahnede Fenalaştı

Cem Yılmaz sahnede fenalaştı. Ünlü komedyen sevenlerini korkuttu. Dün çıktığı sahne gösterisinde birden bire fenalaştı ve kulise götürüldü. İzleyenler şaka yaptığını sandılar ama ünlü isim gerçekten rahatsızlanmıştı.

Cem Yılmaz Sahnede Fenalaştı

Türkiye’nin belki de en ünlü isimlerinden olan komedyen Cem Yılmaz, dün yaptığı stand-up gösterisinde birden bire fenalaştı. İzleyiciler şaka yaptığını sandı ancak ünlü isim apar topar kulise götürüldü ve yaklaşık 20 dakika kuliste kaldı. Tansiyonunun çıkmasıyla rahatsızlanan Yılmaz, uzun bir aranın sonunda tekrar sahneye çıktı.

Cem Yılmaz Sahnede Fenalaştı ve “İyi Değilim” Dedi

Cem Yılmaz gösteri esnasında bir anda “iyi değilim” dedi ancak ne izleyenler ne de Yılmaz’ın ekibi ne demek istediğini anlamadı ve bir an dondu kaldı. Gösterinin bir parçası olduğunu düşünseler de Cem Yılmaz’ın tansiyonu çıkmıştı ve fenalaşmıştı. Olayın farkına varan ekip hemen müdahale ettiler ve Yılmaz’ı kulise götürdüler. Ünlü ismin kendini toparlaması yaklaşık 20 dakika sürdü ancak şov devam etmeli diyerek tekrar sahneye çıkıp sevenlerini mağdur etmedi.

O Türkiye’nin En Komik İnsanı

Kendisi Türkiye’nin belki de en komik insanı. Komedyenlik konusunda henüz onunla yarışabilecek birisi gösterilmiyor. Elbette iyi komedyenler var ancak kazancına bakılırsa kimse Cem Yılmaz’ın eline su dökemiyor. Hatta bir röportajında “yılda 1-2 milyon dolar gelirim oluyor” demişti.

Cem Yılmaz’ın Yıllık Geliri Ne Kadar?

Yardımsever Birisi

Türkiye’nin en çok kazanan komedyeni olmanın yanı sıra zaman zaman kendisini yaptığı iyiliklerle de gündem de görmek mümkün. Hatta ünlü isim bir gösterisinden elde ettiği geliri Otizmli çocuklar için bağış yapmıştı.

Cem Yılmaz Kromozom Saymıyor. İşte Ayrıntılar.

Gösterileri Başladı

Zaman zaman kameralara ara veren ünlü komedyen, sahnelere tekrar dönmeye karar verdi. Gülmeye doyacağınız bir gece yaşamak istiyorsanız Cem Yılmaz’ın gösteri tarihleri haberimize göz atabilirsiniz.

Gösteri Tarihleri

İşte ünlü komedyenin gösterilerinden bir kaç sahne. Hep birlikte izleyelim. İyi seyirler.

Cem Yılmaz Bayram Mesajları

 

Cem Yılmaz Kakabüs

 

Cem Yılmaz Yabancı Dil

 

En İyi Türk Komedi Filmini Seçiyoruz. Hadi Sen de Oy Ver!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu