Müzik - Festival

Cem Adrian Gaziantep Konseri 16 Mayıs’da!

Türkiye’nin en özgün müzisyenlerinden biri olan Cem Adrian, Gazianteplilerle buluşmaya hazırlanıyor. Cem Adrian Gaziantep konseri 16 Mayıs 2019 Perşebme günü GAÜN Mavera KSM – Açıkhava Sahnesi’nde…

Cem Adrian Gaziantep Konseri 16 Mayıs’da!

Geçtiğimiz ocak ayında son türkü albümü Seçkiler 2’yi dinleyicilerle buluşturan Cem Adrian, ülkenin her köşesinde konserlerine devam ediyor. Adrian’ın şimdiki durağı ise Gaziantep.

16 Mayıs 2019 Perşebme günü GAÜN Mavera KSM – Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşacak olan Adrian, eski şarkılarının yanı sıra yeniden yorumladığı türkülere de konserinde yer verecek. Konser saat 21.00’de başlayacak.

Yeni albüm ve kitap hazırlığı…

2004 yılından beri piyasaya sürdüğü birbirinden özgün ve kaliteli şarkılarla hayatımızda farklı bir yere sahip olmaya devam eden başarılı müzisyen bir yandan yeni albüm çalışmalarına devam ederken, diğer yandan da yeni çıkaracağı kitabının hazırlıklarına devam ediyor. Bu yoğun tempo içerisinde dinleyicilerini de unutmayan müzisyen, Türkiye ve dünyadaki hayranlarına da sıkça konser veriyor.

En fazla canlı performans sergileyen sanatçılar arasında…

Adrian’ın bir sonraki durağı ise Gaziantep! Gaziantep’teki dinleyicilerle buluşacak olan müzisyen eşsiz sesi ve yorumu ile dinleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. 10 yılı aşkın bir süredir yorumcu, besteci ve söz yazarı kimliği ile müziğe renk katan müzisyen, birbirinden başarılı eserlere de imzasını atmaya devam ediyor. Adrian, ülkenin vede dünyanın her yanında konser veriyor ve en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ilk sıralardaki yerini koruyor.

Cem Adrian Gaziantep konserinin bilet fiyatları ise şöyle;

  1. kategori: 112 TL
  2. kategori: 89.75 TL
  3. kategori: 78.50 TL
  4. kategori: 67.25 TL
  5. kategori: 56 TL

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Cem Adrian Instagram Paylaşımlarıyla Kalbimizde Taht Kuruyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu