Gündem

Çarpışma Oyuncusu Melisa Aslı Pamuk Sevgilisinden Ayrıldı

Raiting rekorları kıran Çarpışma dizisinin oyuncusu Melisa Aslı Pamuk sevgilisinden ayrıldı. Ayrılma sebeplerinin geçtiğimiz günlerde çıkan haberler olduğu iddiaları var.

Çarpışma Oyuncusu Melisa Aslı Pamuk Sevgilisinden Ayrıldı

Çarpışma dizisinde bir avukatı canlandıran Melisa Aslı Pamuk, 10 yıllık erkek arkadaşından ayrıldı iddialarını doğruladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevgilisi Tolga Sala’dan ayrıldığını doğrulayan oyuncu, çıkan evlilik haberlerine de sitem etti.

Çiftin ayrılma sebebi olarak geçtiğimiz günlerde çıkan Adnan Oktar ile olan videosunun olduğu iddia ediliyor. Haber ile ilgili detayları aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Melisa Aslı Pamuk ve Adnan Oktar Videosu Herkesi Şaşırttı.

Evlilik haberleri yalan!

Miss Turkey 2011 1.si Melisa Aslı Pamuk, magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Adnan Oktar ile olan videosu magazin gündemine bomba gibi düşen eski birinci, ardından gelen evlilik haberlerini yalanladı ve 10 yıllık sevgilisi ile yollarını ayırdıklarını bildirdi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan genç oyuncu ilişkilerinin saygı çevçevesi içerisinde bittiğini ifade etti.

"<yoastmark

Saygı çerçevesinde…

Çıkan evlilik haberlerini yalanyalan genç oyuncu, haklarında çıkan evlilik haberlerine sitem etti ve sosyal medya hesabı üzerinden takipçlerine bilgilendirme yaptı. Hafta başında saygı çerçevesi içerisinde ayrıldıklarını söyleyen Pamuk, basında çıkan evlilik haberlerini şaşkınlıkla okuduğunu ifade etti.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Çarpışma dizisinide mükemmel bir performans gösteriyor.Hayırlısı olsun ne diyelim hayat hep böyle en azından bir saygı çerçevesi içerisinde bırakmışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu