in

Cara Delevingne Kimdir?

manken oyuncu Cara Delevingne

Cara Delevingne kimdir? Kendisi ‘Paper Moons’, ‘Suicide Squad’ ve ‘Valerian and the City of a Thousand Planets’ gibi filmlerde rol alan İngiliz bir süper model ve oyuncu.

Cara Delevingne Kimdir?

Cara Delevingne, Kate Moss’dan beri Birleşik Krallık’tan çıkan en üretken süper modellerden. Chanel, Burberry ve Puma gibi markalara yönelik reklam kampanyalarının ön sayfasında yer aldı ve Vogue tarafından “Çağının önde gelen modeli” olarak nitelendiriliyor. “Rihanna ve Taylor Swift ile yakın arkadaşlar, Hollywood filmlerinde rol aldı ve Pharrell Williams ile bir şarkı kaydetti. 41 milyondan fazla fun ve Twitter’da 10 milyon takipçisi var. Karşısında ve aşk-nefret ilişkisi ile tanınan bir endüstride yüz çekerek, karizma aşırılığında 41 milyondan fazla insanı var.

cara delevingne kimdir

Delevingne 18 Milyon Dolar Servete Sahip!

O aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni. Instagramda 17 milyondan fazla takipçiye sahip. Bu yıl Times Gazetesine verdiği bir röportajda “zaman zaman içi boş ve eski” hissettiğini bu nedenle artık moda işi yapmadığını söyledi. Bu röportajdan bir kaç ay önce de ünlü model ajansı Storm’la ayrıldığını söyledi. Ve daha önce Vogue’a, Haziran ayında “modelleme gerçekliğin tam tersidir” demişti.

manken oyuncu Cara Delevingne

Onun İçin Oyunculuk Ön Planda

Delevingne, 2012’den beri faaliyet gösteren oyunculuk kariyerine öncelik verdiğini açıkladı. İlk rolü, 19. yüzyılın Rusya’sında Tom Stoppard’ın oyun setinin 2012 uyarlaması olan Anna Kareinina’da bir yürüyüş bölümü oldu. Bir sonraki projesi “The Face of an Angel”da iyi bir yükselis yakalayarak oldukça güzel övgüler aldı. 2015’te “Paper Towns” ile oyunculuk serüvenine devam eden ünlü manken, “Tulip Fever” (Judi Dench yanında), “London Fields” (Johnny Depp yanında) ve “Suicide Squad” (Will Smith ve Jared Leto ile) filmlerde önemli rollerde yer almıştır. Ekim 2017’de başka bir uluslararası model ajansı olan IMG’ye imza attı.

Cara Delevingne kimdir

Cara Delevingne Kimdir. Özgeçmişi.

12 Ağustos 1992 doğumlu Cara Delevingne, Londra’nın en zengin bölgelerinden biri olan Belgravia’da büyüdü. 2009’da 15 yaşındayken okulu bıraktı ve daha sonra bir model olarak çalışmaya başladı. Ablası zaten başarılı bir modeldi ve Cara ablasının izinden yürümeyi tercih etti. 15 yaşında bile moda endüstrisine yabancı değildi. Ünü ve başarısı arttıkça, Delevingne ayrıca bir parti kızı olarak ün kazandı. Her ne kadar bunun kısmen insanların etrafında olma ihtiyacının olduğunu söylemiş olsa da Vogue’a göre “Her zaman insanlarla bir şeyler yapmak zorundaydım” dedi.

Diğer Haberlere Göz Atın. John Travolta Kimdir?

John Travolta Kimdir?

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Boukoleon Sarayı

Boukoleon Sarayı Restorasyonu

Uzayda Yaşam Nasıl? Uzayda Giysiniz Olmasa Ne Olurdu?