Gündem

Cani Anne Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Etti

Akıllara durgunluk veren olay İstanbul, Avcılarda yaşandı. Cani anne çocuğunun vücuduna çamaşır suyu enjekte etti ve çeşitli işkenceler yaptı! Böyle anne olmaz olsun!

Çocuğunun Vücuduna Çamaşır Suyu Enjekte Eden Cani Anne

İstanbul, Avcılar’da meydana gelen olay duyanların, izleyenlerin ve okuyanların kanını dondurdu. Cani annenin, 1,5 yaşındaki kızının vücuduna şırınga yardımıyla çamaşır suyu ve sıvı sabun gibi maddeleri enjekte edip, jiletle vücudunu keserek işkence yaptığı ortaya çıktı. Olayı doktorların dikkati ortaya çıkardı!

Doktorlar şüphelenmişti

Doktorların durum karşısındaki dikkati ve şüphesi, küçük kızın hayatını kurtardı. Bu şüphelenmeler üzerine 6 ayda 2 kez gözaltına alınan cani anne, suçunu inkar ettiği için serbest bırakılmıştı. Cani anne 1 hafta önce suçunu itiraf etti ve tutuklandı.

İfadeler kan dondurdu!

Kızına bir türlü alışamadığını söyleyen ve bütün bunların hepsini kızının ölmesi için yaptığını söyleyen 29 yaşındaki cani anne, yakalanacağını anlayınca teslim oldu. Kızına işkence yapan cani, vicdan azabına dayanamadığını ve pişman olduğunu söyledi. Suçunu itiraf eden cani, kızı doğduğundan beri vücuduna sıvı sabun ve çamaşır suyu enjekte ettiğini, vücüdunun çeşitli yerlerini ve kafatasını jiletle kestiğini ve yavaş yavaş ölmesini istediğini de ekledi.

Cani, savcılıkta verdiği ifadesinde de kızına bir türlü alışamadığını ve onu öldürmek istediğini ekledi. Bu sebeple ona işkence yapmaya başladığını anlatan kadın, bütün bu eziyetleri ailesi uyuduğu zaman yaptığını söyledi.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Cani kadın, kızına sistematik şekilde eziyet ve işkence yaptığı için tutuklanarak cezaevine yollandı. Bebek ise tedavisinin ardından babasına teslim edildi.

Öğretmen Öğrencisiyle Basıldı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu