Hayata Dair

Canavara Benzetilen Yavru Kedi Ve 7 Yaşındaki Küçük Kız

Bugün sizlere canavara benzetilen yavru kedi ve kimse onu sevmez ve istemezken ona sahip çıkan 7 yaşındaki kızın hikayesini anlatacağız…

Canavara Benzetilen Yavru Kedi Ve 7 Yaşındaki Küçük Kız

Cins kediler şüphesiz hayvan sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi… Cins kedilerden sonra sokaklarda yaşayan kedileri düşünecek olursak, onların da en güzel renklisine, en güzel tüylüsüne ya da en uysalına v.b. bakılıyor. Bugünkü hikayemizin baş kahramanı olan ve canavara benzetilen yavru kedi ve onun gibi hastalık sahibi ya da engelli patiler ise genelde kaderlerine terk ediliyor.

Hikayemizin kahramanı canavara benzetilen yavru kedi, birçok insan tarafından istenmemiş, istenmemesi yetmiyor gibi ona kimse yardım etmemiş… Bu sebeple o haliyle hayatının bir kısmını sokakta geçirmek zorunda kalmış, hiçbir kedi onun minicik bedeniyle yaşadığı zorluklara göğüs germemiş… Onun adı Gülümser!

Canavara Benzetilen Yavru Kedi ve Küçük Kız

Gülümser’in hikayesi ve iyilik perisi…

Gülümser, doğduğu andan itibaren yardım görmemiş… İyilik perisi ona değneğini uzattığında ise yavru kedinin ağzında boşluk vardı ve bir kısmı deforme olmuştu. Üstelik bir kulağı da yoktu. Yüzü enfeksiyon kapmıştı ve enfeksiyon yüzünden neredeyse görünmüyordu. İşte bu yüzden kimse ona yaklaşmak bile istemiyordu.

Ama o çıktı ortaya…

Ona yardım eli uzatan perisi ise 7 yaşındaki bir kız çocuğu oldu. Hiç kimse Gülümser’e yardım etmek istemezken, o yardım etmek istedi. Bunun üzerine doktor babasıyla konuştu ve Gülümser’in şansı tam da bu noktada dönmeye başladı!

Küçük kız çocuğunun yardım eli uzattığı Gülümser’in karnı doyuruldu ve gerekli olan tüm tedavilerine başlandı.

İnanılmaz değişim

Gülümser yavaş yavaş kendine geliyor, dış görünüşü de değişmeye ve normale dönmeye başlıyordu. Gülümser’in son hali ise bu şekilde…

Canavara Benzetilen Yavru Kedi Gülümser

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere eski hali ve yeni hali arasında dağlar kadar fark var.

Unutmayalım ki, dünya üzerince yaşayan her canlının her şeyden önce sevgiye ihtiyacı var. Özellikle hayvan dostlarımızın. Bizde buradan bizlere örnek olan ve sevgi dışında her şeyin koca bir yalandan ibaret olduğunu yüzümüze çarpan, gerçekleri görmemize imkan sağlayan bu kendi küçük, yüreği çoğumuzun yüreğinden kocaman kız kardeşimize teşekkür ediyoruz!

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Dövülüp Çöpe Atılan Köpek Ve Mucize Hayatı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. İş gerçek sahiplenme örneği, yaşama tutundurma örneği. Benim bir cins kedim var ancak biz onu evde gördüğü zulm yüzünden başkasından sahiplendik, eski sahibi bize verirken ama bu kendini hiç sevdirmiyor demişti. Şimdi bizi görsükçe ne yaptınız ki kendini sevdiriyor çok özeniyorum diyor.
    Sevgimizi verdik bu her şeyin ilacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu