Gündem

Camide İnfaz – Kurşunlar Havada Uçuştu!

Camide infaz gerçekleşti. Kurşunlar havada uçuştu. Olay saniye saniye kameralara yansıdı.

Camide Infaz. Kurşunlar Havada Uçuştu.

Giresun’da silahlı bir saldırgan kavgalı olduğu söylenen bir kişiyi camide kurşuna dizdi. Olay saniye saniye kameralara yansıdı. Aralarında husumet olduğu kişiyi namazın ortasında vuran katil Hakan Aycı güvenlik ekipleri tarafından yakalandı.

Camide Vurdu

Olay Giresun’da gerçekleşti. Cenaze namazına katılan Faik Sinirlioğlu ile husumeti bulunan Hakan Aycı camide karşılaştı. İkili arasında bir tartışma geçti ve katil Hakan Aycı belindeki silahı çıkararak Faik Sinirlioğlu’nu vurdu. Olay anladı saniye saniye kameralara yansıdı.

Herkesin Ortasında Öldürdü

Arasında husumet bulunan ikili camide karşılaştı ve bir süre tartıştılar. Sonrasında Sinirlioğlu cenaze namazına katılmak için avluya geçmek istedi ama Hakan Aycı sinirine hakim olamayarak belindeki silahı çıkarıp Faik Sinirlioğlu’nu vurdu. Bir süre yerde emekleyerek kaçmaya çalışan Sinirlioğlu, kurşunların hedefi oldu ve öldü.

Husumetleri Olduğu İçin Öldü

Giresun’un Görele ilçesine bağlı Soğusu mahallesinde gerçekleşen olay akıllara zarar nitelikte. Katil etrafta insanların olmasını umursamayarak belindeki silahı çıkarıp kurşun yağdırdı. İlk başta ölmeyen Sinirlioğlu bir süre yerde emekleyerek kaçmaya çalıştı. Olay esnasında cami avlusunda bulunan onlarca vatandaş şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hakan Aycı’nın emniyetteki sorgusu devam ediyor.

Müslüm Filmi Hakkında Herşey

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu