in

BayıldımBayıldım

Call of Duty MW’de Güncelleme

Call of Duty MW Güncelle

Son zamanlarda hızla yükselişe geçip tekrar birincilik tahtına sahip olan popüler oyun Call of Duty: Modern Warfare, büyük bir değişiklik ile karşımıza çıkacak.

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare’in en yeni ve en çok sevilen oyun modu Gunfight için kolları sıvadı. Hayranlarının taleplerine yanıt veren yapım şirketi Gunfight modunun rastgele load out kullanması oyuncular tarafından en çok sorulan soru olmuştu. Bunun için multiplayer modunda çalışan geliştiriciler bu mod ile ilgili çalışmalara başlandığını duyurdu. Elbette yeni güncelleme ile büyük değişiklik bizleri bekliyor.

Artık sıkıcılıktan sıyrılacak

Bildiğiniz üzere yeni olan bu modda oyuncular sağlık yenileyemiyor ve maça rastgele silah seçenekleri ve silah kişiselleştirmesiyle başlıyor. Bu da Gunfight modunu diğer oyun modlarından özel ve farklı kılıyor. Silahların rastgele kişisel hale getirilmesi de bu modun en büyük dinamiklerinden biri.

Ancak oyun silah ve kişiselleştirme modunda sürekli loopa düşmesi oyuncuları epey sıktı. Çoğu hayran bu modun eğlenceli olduğunu ancak aynı şeyleri sürekli görmekten sıkıldıklarını dile getirdi. Bunun üzerine oyun geliştiriciler bunun ile ilgili çalışmaya başladı. Bakalım yeni güncelleme de bizleri neler bekliyor?

call of duty haberleri

Call of Duty Konusu

Oyun birinci şahıs aksiyon oyunları serisidir. Toplamda 16 oyundan oluşan serinin 3 adet geliştirici markası vardır. Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games şirketleri bu oyunun gelişmesi için uğraşmaktadır. Modern çağa uyarlanmış oyun serisi Windows ve MacOs platformlarının yanı sıra mobil olarak da oynanabilmektedir.

Mortal Kombat 11 Artık Retro Görünümde!

13 Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kemal sunal

Kemal Sunal Öyküsü

kredi-cesitleri-ve-krediler-hakkinda-genel-bilgiler

Kredi Çeşitleri ve Krediler Hakkında Genel Bilgiler