Gündem

Çağatay Ulusoy’dan Sevindiren Haber

Netflix’te, 14 Aralık 2018’de yayına başlayacak olan Hakan: Muhafız dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’dan sevindiren haber! Hakan: Muhafız 2. sezon anlaşması yapıldı!

Çağatay Ulusoy’dan sevindiren haber! Hakan: Muhafız 2. sezon anlaşması yapıldı!

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi The Protector, Hakan: Muhafız dizisi 2. sezon anlaşması yapıldı. İddialı bir şekilde geri sayım yapan dizinin ilk bölümü için binlerce insan nefesini tutmuş bir şekilde bekliyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy’u izleyeceğimiz dizinin kadrosunda; Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi birbirinden yetenekli oyuncular da bulunuyor.

Çağatay Ulusoy’un Engellenemez Yükselişi Devam Ediyor!

Çırağan Sarayı’nda yapılan basın toplantısında, fantastik drama türündeki dizinin detayları da paylaşıldı. Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, Türk yapımı dizilerin dünya çapında fazlasıyla beğenildiğini ve 14 Aralık’ta başlayacak olan Hakan: Muhafız dizisinin de Türkiye için çok büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

Dizinin en büyük avantajı farklı türlerin bir arada olması

Kelly Luegenbiehl dizide farklı türlerin bir arada olmasının avantaj olduğunu dile getirdi ve sözlerine şöyle devam etti; “Bugün resmi olarak 2. sezonun çekileceğini duyurmak istiyorum. Yeni oyuncuların katılacağı 2. sezonu da 2019’da izleyiciyle buluşturacağız.”

Çağatay Ulusoy’un da aralarında bulunduğu “Türkiye’nin En Tarz Erkeği Kim?” anketine oy vermek için tıklayın.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu