Gündem

Çağatay Ulusoy Restoran Açıyor

Hakan Muhafız dizisinin başrol oyuncusu, genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy restoran açıyor. Restoranda Türk lezzetleri satılacak.

Türk Lezzetleri Amerika’yı Keşfedecek! Çağatay Ulusoy Restoran Açıyor

Hakan Muhafız dizisinin başrol oyuncusu Ulusoy, Amerika’da Türk lezzetlerinin satışa sunulacağı bir restoran açıyor. Amerika’da ticarete atılmaya karar veren yakışıklı ünlü oyuncu Ulusoy, açacağı restorantta çay, mantı, Türk kahvesi, lokum gibi geleneksel Türk lezzetlerini satacak.

Setlerden ticarete geçiş yapan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Türk lezzetlerini satacağı yeni restoranı için anlaşma imzaladı.

Türk lezzetleri Amerika’yı keşfedecek!

Geçtiğimiz yıl United Talent Agency isimli ajans ile anlaşma imzalayan ve Los Angeles’da bir süre eğitim alıp bir müddet orada yaşayan ünlü oyuncu, sık sık Türkiye ve Amerika arasında mekik dokumuştu. Oyunculuk eğitimi, dil eğitimi derken kendisini başarılı bir şekilde geliştiren Ulusoy, bugünlerde Amerika’da restoran açacağı hakkında gündemde!

Hakan Muhafız Sevişme Sahnesi Ses Getirecek

Türk mutfağı Amerika’da!

İddialara göre Çağatay Ulusoy, Amerika’ya gidip gelişlerinin ardından orada ticarete atılmaya karar verdi. Ulusoy, Amerika’da açtığı şirketiyle, tüm dünyanın hayranlıkla tattığı geleneksel tatlarımızı Amerika’da satışa sunacak.

Menüde neler olacak?

Ulusoy’un açacağı Türk restoranının menüsünde mantıdan Türk kahvesine, Karadeniz çayından lokuma birçok geleneksel lezzet bulunuyor.

Ankete Katıl, Çağatay Ulusoy’a Oy Ver: 2018’in En Çekici Erkeği Kim? Dev Anket!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Para parayı kazanıyor yine. Zengin olmak için önce paran olması gerekiyor, büyük adaletsizlik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu