Gündem

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın Çifti İlk Kez Konuştu

Birlikte rol aldıkları dizi ile aşkları başlayan ve uzun süredir ilişkileri devam eden Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın çifti, ilişkileri hakkında ilk defa açıklamalarda bulundu.

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın Çifti İlk Kez Konuştu

Bir zamanlar Show TV’de yayınlanan ve raiting rekorları kıran İçerde dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, Maslakta sahnelenen bir tiyatro oyununun çıkışında magazin muhabirlerine yakalandı. Oyun çıkışı yüzleri gülen ünlü çift, kendilerine gelen soruları cevapsız bırakırken, ilişki sorusuna ilk kez cevap verdi.

Ulusoy ve Sarışın, Maslak’ta sahnelenen “Arzu Tramvayı” adlı oyundan çıkarken magazin muhabirlerine yakalandı. Oyun sonrası bir hayli keyifli olduğu gözlenen çift, bir mekana gitti. Ünlü çift mekana girdikten sonra mekanın perdeleri kapatıldı.

Mutluyuz mesajı verdiler…

Kanal D kanalında yayınlanan bir magazin programının muhabiri, ilişkileri ile ilgili soru sorunca ünlü çift ilk kez suskunluğunu bozdu ve “mutluyuz” mesajı verdiler.

“Her şey çok güzel gidiyor…”

Tiyatro sonrası girdikleri mekandan sabaha karşı saat 04.00 gibi çıkan ünlü çift, asansörden indikleri sırada tekrar görüntülendiler. Ulusoy, bir ara ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerle ilgili gelen soruya “Her şey çok güzel gidiyor. Sürekli ayrıldığımıza dair haberler çıkıyor fakat biz gayet mutluyuz, hiçbir sıkıntı yok” dedi. Benzer bir soru Sarışın’a da yöneltildi. Güzel oyuncu sorulan sorulara “gördüğünüz gibi” diyerek uzaklaştı…

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Çağatay Ulusoy Restoran Açıyor

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu