Seyahat

Bursa Baraklı Göleti Hakkında Her Şey

Bursa Baraklı Göleti hakkkındaki her şeyi bu haberimizden okuyabilirsiniz. Orhaneli Keles’de bulunan bu gölet Uludağ’ın güneyinde yer alır. Gölete ulaşım virajlı bir yoldan yapıldığı için fazla hızlı gidemezsiniz.

Bursa Baraklı Göleti Hakkında Her şey

Birde yere sürtme olmaması için uygun araçla gitmenizi tavsiye ederim. Gölet, şehir merkezinden yaklaşık 65 km uzaklıktadır. Yani ortalama 1.5 saatte ulaşırsınız. Çiçek ve çilek bahçeleri arasından geçen yol, tepe üstünden sağa dönerek Baraklı Göletine iner. Burada tabelaları takip edebilirsiniz.

bursa baraklı göleti hakkında herşeyNeler yapılır?

Öncelikle Kamp yapabilirsiniz. Herhangi bir tesis yok tamamen doğal ve el değmemiş bir yer. Yaklaşık 30 dk gölet çevresini turlayabilir, yürüyebilir, uygun güzel bir yer bulabilirsiniz. Yürüyüş yapabilir harika fotoğraflarda çekebilirsiniz. 4 mevsim gidebileceğiniz ve her mevsim aşık olabileceğiniz bu yerde insanlarda çok sıcak. O yüzden gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz.
Shall we? Seyyah ekibi olarak bol kamplı günler dileriz.
Melike Asrın Sert
bursa baraklı göleti

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Kamp yapmak serbest doğal ortam 3-5 kişi toplanıp gitsek nasıl güzel olur:)
    Ben bunu bi düşüneyeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu