Astroloji

Burçların Özel Yetenekleri Nelerdir?

Burçların özel yetenekleri nelerdir diye merak edenler olduğunu düşünerek bu konuyu araştırdım. Kişinin kendi yeteneğini fark etmesi, doğru tercihler yapmasını sağlar. Bu yüzden burçların yetenekli oldukları alanları bilmesi önemlidir. Sizlere faydalı ipuçları verdiğim yazıma göz atmanızı tavsiye ederim. İşte burçların özel yetenekleri…

BURÇLARIN ÖZEL YETENEKLERİ

KOÇ BURCU

Koç burcu insanı doğru zamanda doğru yerde olmak gibi önemli bir yeteneğe sahiptir. Kimsenin kolay kolay fark edemediği şeyleri önceden fark edebilir. Orduya girerek bu yeteneklerini kullanabileceği gibi hayır kuruluşlarında da aktif rol alabilir.

BOĞA BURCU

Nerede durması gerektiğini çok iyi bilen boğa burcu insanı, kişilerin sınırlarını zorlarsa ne olacağını çok iyi bildiği için bu sınırları geçmemeye özen gösterir. Aynı zamanda karşısındaki kişilerin de kendi kişisel alanına müdahale etmesine izin vermez. En iyi bankacılar, otel sahipleri, patronlar, ve restoran işletmecileri bu burçtan çıkar.

İKİZLER BURCU

En özel yeteneği hislerinin son derece kuvvetli olmasıdır, insanların hislerini anında anlar. Doğru sözcükleri seçmek konusunda da başarılıdır. En iyi reklam yazarları, DJler, editörler, konuşmacılar bu burçtan çıkar. İletişim ve medya konusunda da bir çok başarıya imza atabilecek potansiyelleri vardır.

YENGEÇ BURCU

Altıncı hissi kuvvetli bir diğer burç da Yengeçtir. Sezgileri öyle güçlüdür ki karşısındaki kişi onu kandırmaya çalışırsa anında anlar. Doktorluk, öğretmenlik, sanat tarihçiliği, oyunculuk, şairlik yengeç burcuna uygun mesleklerdir.

ASLAN BURCU 

Aslan burcu insanının evrenle inanılmaz bir bağlantısı vardır. Doğru zamanda doğru yerde olarak bir çok fırsatı kolayca yakalar. Reklam, oyunculuk, yöneticilik, borsa spekülatörlüğü, avukatlık gibi mesleklerde başarılı olabilir.

BAŞAK BURCU

Başak burcu insanı karşısına çıkan fırsatları doğru bir şekilde gözlemleyip değerlendirebilme ve tehditleri hemen algılayabilme yeteneğine sahiptir. Tahmin yeteneği gelişmiştir. Ona en uygun meslekler, muhasebecilik, reklam yazarlığı, diyetisyenlik, yayıncılıktır ve sağlık-hizmet sektörü işleridir.

TERAZİ BURCU 

Terazi burcu insanı kendisinden çok çevresindeki insanları tanıyabilme gücüne sahiptir. İnsanları iyi gözlemler ve hafızasında tutar. En ufak şeyleri neden yaptıklarını bilir ve anlar. Terazi burcu insanlarını kandırmak onlara karşı kurnazlık yapmak imkansızdır. Yaptıklarınıza ve söylediklerinize kanmış gibi görünseler de yalan söylediğinizin farkındadırlar ve sizden usulca uzaklaşırlar. Mimarlık, sanat galericiliği, sanatçılık, giysi tasarımcılığı, şairlik terazi burcuna uygun meslekler olabilir.

AKREP BURCU 

Akrep burcu insanı iyi bir gözlemcidir, çevresindeki insanların karakterlerini çok iyi analiz eder ve onları tanıma yeteneğine sahiptir. Adli işler, politika, dedektiflik, araştırmacılık, terapistlik Akrep burcuna uygun mesleklerdir.

YAY BURCU 

Son derece iyimser olan yay burcu insanının en özel yeteneği başarıya giden yolu sezerek o yola girmesidir. Plan yapmasa da başarı ayaklarına gelir. Buna alıştığı için, herhangi bir zorlukla karşılaştığında anında vazgeçebilir. Danışmanlık, elçilik, hakimlik, eczacılık, profesörlük, psikologluk tam da yay burcuna göre mesleklerdir.

OĞLAK BURCU 

En özel yeteneği her şeyin doğrusunu yapmasıdır. Acı çekeceğini ve karşısındakini kıracağını bilse de doğru ne ise o yoldan gider. Oğlak burcuna uygun meslekler, arkeologluk, icra memurluğu, müteahhitlik, tarih profesörlüğü ve organizatörlüktür.

KOVA BURCU

Kova burcu insanının en özel yeteneği her şeyi çok iyi analiz edebilmesidir. Karşısındaki insanın ruh halini öyle kolay yakalar ki istediği neyse almayı başarır. Havacılık, bilgisayarcılık, mucitlik, fotoğrafçılık kova burcu insanının rahatlıkla yapabileceği işlerdir.

BALIK BURCU 

Balık burcu insanı bulunduğu ortamdaki insanların duygusal enerjisini rahatlıkla anlayabilme yeteneğine sahiptir. Aktör, aktris, sihirbaz olabilir. Sosyal yardım kurumlarında çalışabilir.

Burçların En Büyük Tutkusu Ve Korkusu

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Bir Yengeç olarak sonuna kadar katılıyorum. Abi hele algılarımın iyice açık olduğu bir zaman denk geliniyorsa üfffff bildiğin kahin gibi oluyorum. Tarihçiyim ayrıca şiir de yazıyorum (yaşasın hece ölçüsü). Ama melankoliye en yatkın burcuz ne yapalım

  2. Çoğu zaman hislerimde yanılmıyorum Özellikle de beni seviyormuş gibi görünüp aslında hiç sevmeyen, aksine gıcık olan birini anında hissedebiliyorum Ve bende ona göre hareket ediyorum Kısacası hisler konusunda doğru yazılmış ikizler için

  3. Hafızam ve gözlemleme durumum doğrudur ,fazlasıyla iyi . Birilerinin bana yalan attığını saniyesinde anlayabiliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu