Astroloji

Burçların İntikam Alma Yolları

 

Çoğu insan öfkelendiği, kızdığı zaman bir şekilde intikam almak ister. Kimisi de önemsemez ne hali varsa görsün der. Peki burçlar nasıl intikam alıyor biliyor musunuz? Bu yazıyla hangi burcu kızdırmamak gerektiğini belki anlayabilirsiniz. Gelsin bakalım burçların intikam alma yolları.

Burçların İntikam Alma Yolları

KOÇ

burçların intikam alma yolları koç burcu

 Koç burçları düşünmeden konuşur ve fevri davranırlar. Öfkelendikleri zaman gözleri pek bir şey görmez şiddete meyillidirler. Genelde öfkelerini sıcağı sıcağına gösterirler bu yüzden pek kinci bir burç değildir. Oldu da size bir şey yüzünden kızdı onların taktiklere, stratejik planlarla işi olmaz. Onlar için intikam soğuk yenmez, bir koç sinirlendiyse kavgaya hazır olun. Artık sizi bir köprüden mi atar, kafanızda yumurta mı kırar bilemem. Tek bildiğim olay yerini hemen terk edin.

Koç Burcu ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

BOĞA

boğa burcu

Boğa burçları öfke ve kinin burcudur. Çok çabuk kızıp öfkelenen burçlardır ayrıca çok kin tutan bir burçtur. Çoğu zaman çabuk öfkelense bile çabuk affeder. Ha oldu da intikam almak istedi o zaman işiniz çok zor. İntikam için asla acele etmez. İlk önce bir intikam planı oluşturur onu yavaş yavaş geliştirir üstüne baharatlarla harmanlar. Bir boğa burcu eğer intikam yoluna başvurduysa emin olun çok canını yanmıştır. O kini de geçmez siz siz olun aman ha bir boğa burcunu kızdırmayın. İpinizi keser elinize verir.

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İKİZLER

ikizler burcu

İkizler burcu kelimelerin efendisidir. İkna kabiliyetleri oldukça yüksek olan ikizler burcunun intikamı da kelimelerle olur. Siz neyin ne olduğunu anlamadan imalı bir şekilde laflarını sokar. İkizleri çok kızdıysa korkun ondan. İkizler burcu eğer intikam almak istiyorsa doğru ortamın oluşmasını bekler. Bunun için de kalabalık bir ortamda siz konuşmaya fikir bildirmeye başladığınızda yapar. Ve her söylediğiniz söze muhalif olur. Kelimelere oldukça hakim olan ikizler burcuna karşı savunmasız kalırsınız. Sizi öyle bir duruma getirir ki olduğunuz yeri terk etmek zorunda kalırsınız. Asla ve asla haklı çıkma gibi bir lüksünüz de yok yerin dibine girmek istemiyorsanız yapmayın böyle şeyler.

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

YENGEÇ

burçların intikam alma yolları yengeç burcu

Yengeç burçları genellikle şefkatli oluşlarıyla bilinir. Yengeç burçlarının intikamı diğer burçlardan biraz farklıdır, kendilerine zarar verirler. Yemeden içmeden kesilirler hayatlarını kendilerine zindan ederler bununla ilgili biraz da duygu sömürüsü yaparlar. Bu onları kesmezse duyacağınız beddualara hazırlıklı olun. Bu sizi gülümsetmesin ne demişler alma kimsenin ahını çıkar aheste aheste. Başınıza kötü olaylar gelmeye başlarsa bilin ki bir yengecin canı yanmıştır. Bu konuda oldukça uzmandırlar benden demesi.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

ASLAN

aslan burcu

Aslan burçları oldukça gururlu burçlardır. Eğer aslan burçları sizden intikam almaya karar verdiyse oldukça gururu incinmiş demektir. O yüzden saklanacak delik filan aramayın çünkü nerede olursanız olun aslanın gazabına uğrayacaksınız. Şunu da belirtelim eğer bir aslan intikam yoluna girdiyse onun için önemli bir insan olmanız lazım, önemsemediği kişileri pek takmaz. Bu burcun intikamını istemezsiniz zira sosyal çevrenizde sizi yok olur gidersiniz. Aslanların ne canını yakın ne de kendinize bu eziyeti yapın derim.

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BAŞAK

başak burcunun intikam alma yolları

Başak burcunun intikam almak için ihtiyacı olan şeyler, biraz öfke, biraz kin yeterli miktarda sabır ve en önemlisi olay detaylarıdır. Bu saydıklarımızın hepsi de zaten başak burcunda var. Siz daha neyin ne olduğunu anlamadan başak burcu intikam planına başlamıştır. Sabır küpü olan başak büyük bir keyifle planının nasıl güzel işlediğini izler ve bundan oldukça bir keyif de alır. İntikam günü geldiğinde karşınıza çıkar sizi bir dramla karşı karşıya getirir.

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

TERAZİ

burçların intikam alma yolları

Terazi burçlarının isminden anlaşılacağı gibi denge ve adalet burcudur. Eğer bir terazi burcu kızmışsa öyle planlar içine girmez ve bunun için uğraşmaz. Genelde tepkilerini daha gerçekçi olarak verir. Önce derdinize derman yaranıza merhem olur. En ihtiyacınız olduğu anda da ortadan yok olur. Onlar için en iyi intikam yoludur. Yüz üstü kaldığınız için oturup ağlayabilirsiniz teraziler için bir mahsuru yoktur.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

AKREP

akrep burcu intikam alma yolları

Yok canım bir akrebi kızdırmış olamazsınız. Bunu yaptıysanız eğer kendinizi başınıza gelebilecek en kötü şeye hazırlayın.Akrep burçları intikam konusunda ihtisas yapmış burçlardır. Onun sizden intikam alacağını bilirsiniz sadece nasıl bir intikam olacağını bilmezsiniz. Öyle gizli saklı da yapmaz bunu ha bir de tek seferlik değildir intikamı. Eline her fırsat geçtiğinde tekrar tekrar intikam alır. Akrebin intikamı üzerine kitaplar bile yazılır. Onların intikam planı ne eskir ne de sekteye uğrar. Şimdiden geçmiş olsun.

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

YAY

yay burcu intikam yolları

Yay burcu için intikam almak günlük yemek yemek, tuvalete gitmek ve uyumak kadar doğal bir şeydir. Size takması yeterli öyle büyük öfke kin de duymazlar. Olur da yanlışlıkla ayağına basarsınız, üstüne bir şey dökersiniz, sırasını kaparsınız filan bunlar intikam için yeterlidir. Bu huylarıyla oldukça gıcık bir burçtur. Ha bunlara bu kadar takılan birinin başına büyük bir şey gelirse ne yapacağı bilinmez. Yaylarla uğraşmayın derim.

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

OĞLAK

oğlak burcu intikam

Suyu uyutabilirsiniz de  oğlak burcunu yine uyutamazsınız o kadar intikamı sever. Tam bir saatli bombadır, yemez içmez intikam alacağı vakti bekler. Oğlak için gerçekten de intikam soğuk yenen bir yemektir. İntikam alacağı günü bekler ve o gün geldiği zaman sizi ezmekten büyük bir zevk alır. Ayrıca sizle ilgili hiç bir şey umurunda olmaz. Bir oğlağı kızdırmaya niyetlenmeyin.

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

KOVA

kova burcu intikam

Kovanın genelde pek bir şey umurunda olmaz. Siz ona bir kötülük yapsanız bile o hayatına en güzel şekilde devam eder. Hayat felsefesi yıkılmadım ayaktayımdır. Kova burcunu öfkeli pek göremezsiniz. Neşesi, mutluluğu onun size göstereceği öfkedir. Kova burcundan da kimse pek intikam almaya çalışmaz bilirler ki ne yaparlarsa yapsınlar aman deyip geçerler. Bu umursamazlıkları sizi çileden çıkartır.

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BALIK

balık burcu intikam

Balıkları en merhametli burç olarak tanıyoruz ama o iş öyle değil aynı zamanda en tehlikeli intikam alan burçtur. Merhametiyle eş değerlidir balık burcunun kin tutması. Sevgisi kadar nefreti de büyüktür. Eğer bir balığın kalbini kırıp nefretini kazandıysanız size gelecek olan intikam acı dolu ve yaralayıcı olacaktır. Ne yapın ne edin bir balığın nefretine bulaşmayın. Size buna pişman eder, neye uğradığınızı anlamazsınız.

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Başak burcunun intikam almak için ihtiyacı olan şeyler, biraz öfke, biraz kin yeterli miktarda sabır ve en önemlisi olay detaylarıdır. İşte bu bende yok.

  2. Daha varmış söyleyeceklerim
    Evet kin tutmam. Sinirlenince hemen hallederim orada olayı biter. Devamında herhangi birşey yapmam orası için geçerlidir o olay.

  3. Yıllardır ikna kabiliyetimi çok iyi kullanan bir ikizler olarak kin için yaxının aynısı olduğum söylenemez Okey kelimelerle bi şekilde imalı konuşurum Amma velakin toplum ortasına değil çünkü hiç hazrtmediğim bi durumdur Toplum arasında biri birine aşağılayıcı bi kelime sarfetsin gıcık olurum

  4. Boğa burcu olarak evet eğerki fazlasıyla içim yanmışsa o zaman kin besler harmanlar zamanı gelincede karşılığını veririm

  5. Terazi için yazılanlara katılıyorum Bende biri beni egerki çok sinir etsin ona kendimi uzaklaştırmakla cezayı vermek isterim Bence en güzel ceza bu

  6. bir balık olarak söylüyorum bu doğru. diyelim flörtüm beni kıskandırıyor. bunun iki üç misli karşılık veririm hiç affetmem. tek aşk değil her alanda kinciyim unutmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu