in

SinirlendimSinirlendim YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Burçların Gülümseme Nedenleri Neler!

Burçların gülümseme nedenleri

Burçların gülümseme nedenleri.. Burçları gülümsetmek o kadar zor değil aslında.. Onların yumuşak tarafını bilmeniz sizin onları gülümsetmenizde avantajınız olur. Peki onları nasıl mı gülümsetirsiniz cevabı yazımızda.. 

Burçların Gülümseme Nedenleri

Koç

Koç burcu birini güldürmek mi istiyorsunuz? O zaman problemlerine hiç konsantre olmayın. Mümkünse sorunlardan hiç bahsetmeyin. Bir süre sonra sorunlarını unutmaya başlar. Olaya kendini adapte edip gülümseyecektir.

Boğa

Yanında olun. Sorunun ne olduğundan bahsetmeyi hiç istemeyebilirler. Birlikte uzun uzun susun. Ama mutlaka onun yanında olun. Sizden istediği tek şey budur.

İkizler

Konuyu değiştirin. Hatta mümkünse problemin yönünü değiştirin. Mesela, sizin başınıza gelen bir şeyle ilgili fikrini alın. Yeni bir şeylerden konuşmaya başlamak onu rahatlatacaktır.

Yengeç

Nasıl hissettiklerini sorun. Kendilerini iyi hissettikleri o an gelene kadar size ne olup ne bittiyse anlatacaklardır.

Aslan

Aslan burcu bir sorunla yüzleşiyorlarsa eğer, o esnada sorunu büyütmeyin. Hatta onun yerine ona komplimanlarda bulunun. Onun ne kadar benzersiz olduğunu söyleyip egosunu okşayın.

Başak

Sorunun ne olduğunu bilmek istediğinizi söyledikten sonra onlar konuşmaya karar verene dek bekleyin. Konuşmaya başladıklarında ise sözlerini kesmeyin. Bırakın istedikleri kadar konuşsunlar.

Terazi

Birlikte bir şeyler için, problemden uzaklaşın. Tamamen başka konulara odaklanın. Böyle şeyler onun havasını da tamamen değiştirecektir.

Akrep

Problemlerinden bahsederken mutlaka kendi fikirlerinizi de söyleyin. Onlara iyi tavsiyelerde bulunun. Akrep burçları bundan memnun olacaklardır.

Yay

Yay burçları gezmeyi, tozmayı ve deli gibi eğlenmeyi çok sever. Onunla eğlenceli bir gün geçirin. Nasıl mutlu olup, gülümsediğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Oğlak

Onlara zor zamanlarında, daha önce de böylesi bir zorluğu yaşadığını, o zaman çok güçlü olarak o güçlü yendiğini ve yine yenebileceğini hatırlatın. Böylece kendisini güçlü hissedecek ve devam etmek için enerji toplayacaktır.

Kova

Sizinle konuşmalarına izin verin. Arkadaş ve onu anlayan biri olarak yanında olduğunuzu ifade edin. Böylelikle  onunla aranızda daha kuvvetli bir bağ oluşturacak. Ayrıca onun neşesini arttırmış olacaksınız.

Balık

Balık burcunun hassas kalbi vardır. Onun kalbine dokunmanın yolu onu dinlemekten geçer. Ne olursa olsun bir şekilde onu dinleyin. Yanınızda mendil bulundurmayı da unutmayın. Konuşarak içini rahatlatan balık burçları günün sonunda gülümsüyor olacaktır.

Burçların Bilinmeyen Şaşırtıcı Özellikleri

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

birbirinden muhteşem 20 film önerisi

Birbirinden Muhteşem 20 Film Önerisi ve Tüm Ayrıntıları.

aslan burcunun en etkin 10 özelliği

Aslan Burcunun En Etkin 10 Özelliği