Astroloji

Burçların En Çok Söylediği Yalanlar! Hangi Burç Nasıl Yalan Söylüyor?

Burçların en çok söylediği yalanlar neler?  Yalan söylemek bir çok kişi için sorun olabilir. Ancak pek çok kişinin köşeye sıkıştığında başvurduğu bir şeydir yalan. Kimi insan sadece beyaz yalanlar söyler. Kimisi ise artık yalan konusunda profesyonel olmuştur. Bu insanlar bir yalan içinde yaşamayı tercih edebilir. Hangi burç hangi konuda yalan söylüyor diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya ne dersiniz?

Burçların En Çok Söylediği Yalanlar

Koç

Koç burcunun söylediği yalanlar genellikle yaptığı ve yapmadığı şeylerin üzerine olur. İşyerinde yapılacak bir işi üstlendiyse ve yetiştiremediyse vay halinize. Çünkü ben yaparım demedim diye işin içinden çıkar.Ya da yanlışlıkla misafirlikte kırdığı bir şeyi kimse görmeden bir köşeye saklar. Eğer ona gördün mü diye sorulduğunda da benim haberim yok der. Sevgilisine bu akşam evdeyim deyip, arkadaşlarıyla dışarı çıkar. Bu yalanlar görünüşte ufak tefek şeyler olabilir. Ancak sürekli hale gelirse tehlikeli bir haş alabilir.

Boğa

Boğa burçları kolay kolay yalan söylemezler.  Rahat bir mizaca sahiptir boğa burçları. İçinden nasıl geliyorsa öyle davranırlar. O yüzden genellikle yalan söylemeye ihtiyaç da duymazlar. Ama bazen başından geçen şeyleri abartmakta üstlerine yoktur. Bunu farkedip sorduğunuzda asla yalan söylemediklerine dair sizi ikna etmeye çalışacaktır. Tabi bunu biraz abartarak yapacaktır.

İkizler

İkizler burcu iletişim konusunda son derece başarılıdır. Bu burcun insanı en büyük yalanları kendilerine söylerler. Bu konuda artık daha fazla konuşmayacağım derler. Ancak bunu dedikten sonra 3 gün daha aynı konuyu ballandıra ballandıra anlatabilir. Ama ikizler burcuna bu konuda fazla itibar etmeyin. Bugün ballandıra ballandıra anlattığı konuyu bir hafta sonra tiksinerek sanki kendi yapmamış gibi davranabilir.

Yengeç

Yengeç burcu insanları karakter olarak  hassas ve kırılganlardır. Bu nedenle söyledikleri yalanlar da bu yönlerini ortaya çıkarmamak için olur. Onu kıracak bir söz ya da bir hareket yaptığınınızda genellikle “yok ya alınmadım” der. Ancak bunu dedikten sonra uzun süre size soğuk davranabilir.

Aslan

Aslanların özgüvenleri ve egoları çok güçlüdür. Aldıkları en büyük yaraları da bu alanda olur. Gururlarının incinmesini istemezler. En çok egoları ve özgüvenleri için savunma mekanizması geliştirirler. Uzaktan gördüğünüzde onların egolu halleri size çok havalı gelebilir. Aslan burcu insanları genellikle kendileri ile çok barışık olarak düşünebilirsiniz. Hatta zaman zaman “kendimle ilgili sevmediğim hiç bir şey yok” diye yarattıkları imajlarına denk gelebilirsiniz. Ama bu ne kadar doğru tartışılır.

Başak

Zodyak grubunun komplike yalan söylemeye en müsait burcudur. Başak burcu insanı çok fazla detaycı olduğu için yalanlarını pek belli etmezler. Zeki insanlar oldukları için de onların yalanlarını yakalamak çok zordur. Hatta siz onların size hiç yalan söylemediğini bile düşünebilirsiniz. Ancak kendi ve hayatları ile ilgili söyledikleri bir çok şey yalanlar üzerine kurulmuş olabilir.

Terazi

Karar vermekteki başarısızlıkları hayatlarını zora sokmaya neden olabilir. Bu nedenle durulmaları da pek kolay değildir. Çok az terazi burcu insanını kendilerini yanlarındakine adar. Bağlanmak onlar için kolay bir şey değildir. Bu nedenle söyledikleri yalanlar genellikle “bağlanmak beni çok korkutmuyor” olur. Ama bu kesinlikle doğru değildir.

Akrep

Akrep burcu insanlarının söylediği yalanlar daha çok hayat tarzı ile ilgilidir. Ayrıca fikirleri ile ilgilide yalan söylemek onlar için sıradan bir olaydır. Dışardan sert görünse de içinde kırılgan bir yapıya sahiptir. Akrepler gelenekçi insanlardır.  Tutucu bir hayat tarzına kendilerini kaptırırlar. Ama dışarıya karşı yansıttıkları çok farklıdır. Hatta çevresine çok açık fikirli ve rahat bir imaj yaratırlar. Bu nedenle onunla tanışıp vakit geçirdikten sonra işin aslının böyle olmadığını anlarsınız. Aslında geleneksel bir kafa yapısına sahip olduğu gerçeğini görürsünüz.

Yay

Yay burçları yalanlarını çevrelerine söylemezler. Onlar yalanlarını bir otoriteye yönlendirirler. Arkadaş gurubunda çok aranan kişilerdir. Aynı zamanda herkes tarafından çok sevilen mizaçları vardır. Bunun yanında başkalarının yanında kendileri olabilmek onlar için çok zordur. Bunun için verdikleri mücadelede karşılarında engel olarak otorite çıkar. Bu nedenle özellikle ebeveynlerine yalan söylerler. Ayrıca patronlarına da sık sık yalan söylediklerine şahit olabilirsiniz.

Oğlak

İnsanlarla iletişimleri genellikle çıkar üzerinedir. Çevresindeki insanları nasıl kullanabileceği üzerinden iletişimleri vardır.  Bu nedenle zaman zaman çevrelerindeki insanlara karşı umursamaz ve takmaz yapıları vardır. Karşısındaki insanları manipüle etme becerileri çok iyidir. Onları kullanırken kendilerini iyi bir insan olduğuna da inandırabilir. Oğlakların manipüle etme huylarını es geçmeyin deriz.

Kova

Kova burcu insanlarının asi ve sert imajları vardır. Haksızlığa asla tahammül edemezler. Onların çevrelerine “benim hislerim yok” imajı çok doğru değildir. Bu yalanları ile aslında sadece kendilerini kandırırlar. Toplumsal olaylara karşı son derece duyarlıdır. Hatta bu konuda kendilerini tutamazlar. Tepkilerini düşünmeden belli edebilirler. Kendileri ile baş başa kaldıklarında durum farklıdır. Dışarıya karşı yarattığı imajı hiçe sayarlar. Etrafındaki duvarı birden yıkıp tüm duygularını dışarı vurabilirler.

Balık

Gözyaşları her daim akmaya hazırdır. Balık burçlarının yalanları genellikle kendilerini ele vermemek üzerinedir. Çoğunlukla gözyaşlarının sebebi ile ilgili yalan söylerler. Ağlamıyorum sadece gözüme bir şey kaçtı en çok söylediği yalanlardandır. En çok izlediği film ve dizilere gözyaşı dökerler. Ama bunu diğer insanlar bilsin istemezler. Eğer bir film ya da dizi izlerken balık burcunun ağladığını görürseniz, üstüne fazla gitmeyin. Gözünüzün içine baka baka bu konuda yalan söylemekten çekinmezler.

Burçların tutkuları ve korkuları yazımız için tıklayın

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Duygusuz kovalar duyarlı kovalar biz asla duygusuz değiliz sadece duygumuzu göstereceğimiz değerli bir şey yoktur

  2. İkizler uymuyo aksine cogu zaman sabit fikirim Bi meselede iyi kotu fikrim neyse diretirim kendime cok poliyannayım bu konuda kendime yalan kısmı dogru olabilir.

  3. Yok ya alınmadım valla alınmadım. Karşı taraf yine sorar .yok yok alınmadım. Ne alincam ama senelerce unutmam.

  4. Bir oğlak olarak manipüle kabiliyetimin olduğu doğru ama çoğu zaman da buna ihtiyaç duymam çok iyi ölüm taklidi yapabilirim.

  5. Yay burçları baskı ve kısıtlamalardan hoslanmadıkları için kendilerini özgür ve bağımsız hissetmek adına evet ebeveynlerine ufak toz pembe yalanlar söylerler

  6. Eskiden konusup gorusmek istemedigim insanlara surekli isim var bahanesini uydururdum. Kim bilirdi ki gercekten bugun is yogunlugumdan oturu arkadaslarimla gorusme sansimin azalacagini

  7. Teraziler masumdur, teraziler dürüsttür.
    Kısaca teraziler yalandan nefret edip söylemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu