Astroloji

Burçların En Büyük Tutkusu Ve Korkusu

Burçların en büyük tutkusu ve korkusu yazımda Koç burcundan Balık burcuna kadar tüm burçları değerlendirdim. İşte burçların en büyük tutkusu ve korkusu…

KOÇ BURCU

Yönetme yeteneği bir hayli gelişmiş olan koç burcu insanının en büyük tutkusu, lider pozisyonda olmaktır. En büyük korkusu ise bu özelliğini kullanamamaktır. Oldukça kıskanç bir burçtur, derinlerde bu konu ile ilgili olarak kendisini yiyip bitirme potansiyeline sahiptir.

BOĞA BURCU

İstediklerine ulaşmak için maddi olarak güçlü olması gerekir, dolasıyla en büyük tutkusu budur. En büyük korkusu ise değişimdir, sabit bir burç olduğundan olduğu gibi kalmayı tercih eder. Sevdiğine sadıktır ancak değişim korkusu genelde ilişkisine yansır, ufak tefek tartışmalarla bile inancı sarsılabilir.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu öğrenmeyi ve paylaşmayı sever. En büyük tutkusu yeni şeyler keşfetmektir. En büyük korkusu ise hiç bir şey yapamamaktır. Monotonluk ona çok korkunç gelir. Bir olay sonucunda sinirli olmadığını söylüyorsa o işte bir sıkıntı vardır, konuşup iletişim kurmanız ve duygularını çözmeniz gerekebilir.

YENGEÇ BURCU

En büyük tutkusu güvenli bir ortamda olmaktır. Kaybetmek ise en büyük korkusudur. Sevdiklerinin başına bir şey gelirse bundan fazlasıyla etkilenir. İlişkilerine kendisini adar ve bolca fedakarlık yapar.

ASLAN BURCU

Saygı duyulmak ve sevilmek aslan burcunun en büyük tutkusudur. Kendisine hayran olunmasını arzular. En büyük korkusu ise kendisine sevgi ve saygı duyulmamasıdır. Sevdiği zaman karşısındaki kişiyi şımartmayı da bilir.

BAŞAK BURCU

En büyük tutkusu ihtiyacı olan kişilere yardım etmektir. Faydalı olduğunu hissetmek onu mutlu eder. En büyük korkusu ise düzensizlik ve kaos ortamıdır.

TERAZİ BURCU

Mutlu ve huzurlu bir birliktelik Terazi burcu insanının en büyük tutkusudur. En büyük korkusu ise kurduğu hayallerin yerle bir olma düşüncesidir. Adaletsizlikten korkar. Yanlış bir şey yapmak ve eleştirilmekten hiç hoşlanmaz, aynı zamanda kimseyi kırmak istemez ve de oldukça sabırlıdır.

AKREP BURCU

En büyük tutkusu, derinden bağlanabileceği ruh eşini bulmaktır. En büyük korkusu ise incitilmek ve ihanete uğramaktır. Genelde de korktukları başlarına gelir.

YAY BURCU

Özgür ve bağımsız bir hayat sürmek yay burcu insanının en büyük tutkusudur. En büyük korkusu ise hayallerinin ve hedeflerinin başkaları tarafından ya da yaşam koşulları nedeniyle kısıtlanmasıdır. İstediğini almak ve başarmak için ömrünün sonuna kadar savaşabilir.

OĞLAK BURCU

En büyük tutkusu başarılı olmaktır. Maddi olarak kendini güvende hissetmek ister, bunun için de çalışması ve kazanması gerekir. Sorumluluk sahibidir. En büyük korkusu ise bu güvencesini kaybetmektir. İlişkilerinde de sorumluluk duygusu onun için önceliklidir.

KOVA BURCU

En büyük tutkusu huzurlu bir hayattır. Yenilikçidir. En büyük korkusu da dolayısıyla sıradanlıktır. Evlilikten de korkabilir, kuralları yıkmayı sever, özgürlüğüne düşkündür.

BALIK BURCU

En büyük tutkusu gerçek sevgiyi yakalamaktır. En büyük korkusu ise hayal dünyasından uzaklaşıp hayatın gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalmaktır. Çünkü hayal kırıklığına uğramaktan korkar.

 

Burçların Bilinmeyen Şaşırtıcı Özellikleri

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Doğru. Ama yengeçler ilgili ej bşr bilgi vereyim, kendimizi ne kadar feda etsek de korktuğumuz hep başımıza gelir bizim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu