Astroloji

Burçların Bilinmeyen Şaşırtıcı Özellikleri

Burçlarla ilgili klasikleşmiş bir takım yorumlar vardır. Mesela balık burcu için duygusal denir, ikizler burcu ise çift karakterli olarak bilinir. Burçların özellikleri bu kadar değildir. Burçlar hakkında fark edemediğimiz şaşırtıcı bazı özellikleri sizler için derledim. İşte burçların bilinmeyen şaşırtıcı özellikleri…

KOÇ BURCU

Koç burcu insanları kendilerine son derece güvenlidir. Aynı zamanda bir o kadar coşkulu ve tutkulu insanlardır. Ancak bu burç diğer burçlara göre hiç bir konuda ilk adımı atmaktan ve risk almaktan korkmaz. Partnerini öpmek için ilk hamleyi yapmak ya da tartışma gerektiren bir konuyu aniden açmak gibi durumlar bu özelliklerine örnek olarak gösterilebilir.

BOĞA BURCU

Boğa burcu güçlü karakteri ile ünlüdür. Aynı zamanda oldukça sabırlı olduğu bilinir. Böyle bir burcun insanı hafif dokunuşlarla veya küçük öpücüklerle büyük mutluluklar yaşayabilir. Sevgisini ve duygularını dokunarak belli eder ve partnerinden de bu yaklaşımı bekler.

İKİZLER BURCU 

İkizler burcu insanı sürekli olarak yenilik peşinde koşar ve meraklıdır. Her konuda başarılıdır. Kolay kavrama yeteneği ile yeni şeyler öğrenirken zorlanmaz ve özellikle beceri isteyen işlerde ön plana çıkar.

YENGEÇ BURCU

Empati yeteneği oldukça gelişmiş olan Yengeç burcu insanı oldukça sadık ve duygusaldır. Özellikle sıkıntılı zamanlarında su kenarında olmaları onlara iyi gelir ve enerji verir.

ASLAN BURCU

Aslan burcu insanı yaratıcı bir karaktere sahiptir, ayrıca oldukça neşeli ve çekicidir. Ön planda olmayı sever, enerji dolu bir potansiyeli vardır.

BAŞAK BURCU 

Pratik, çalışkan, titiz ve mükemmeliyetçidir. Öğrenmeyi sever ve çalışmak en büyük hobisidir. Zaman zaman takıntılı olabilir.

TERAZİ BURCU 

Terazi burcu insanının adalet duygusu oldukça gelişmiştir. İyi bir dinleyicidir, karşısındaki insanı anlayabilme yeteneğine sahiptir. Sosyal ilişkilere çok önem verir.

AKREP BURCU

Kendine has alaycı ve oldukça ince espri yeteneğine sahip olan Akrep burcu insanı, aynı zamanda oldukça neşeli bir yapıdadır, etrafındaki insanlara keyif verir.

YAY BURCU

Yay burcu insanının enerjisi çok yüksektir. Çok iyi bir sırdaş ve harika bir yol arkadaşıdır. Macerayı sever. Yeni yerler görmek ve yeni şeyler keşfetmek onda adeta bir tutkudur.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu çok iyi sır tutar, ketumdur. Sorumluluk sahibidir, iradesi çok güçlüdür. Geleneksel bir yapıya sahiptir, çalışmayı çok sever.

KOVA BURCU

Çok iyi niyetli olan Kova burcu insanı, oldukça dürüst ve düşüncelidir. Ancak aynı zamanda dobra olduklarından bazen kırıcı da olabilirler. Öğütleri değerlidir, kulak vermek gerekir.

BALIK BURCU

Duygusal olduğu bilinen balık burcu insanı aynı zamanda oldukça yardımseverdir. Gelen yardım isteklerini asla geri çevirmez ve elinden gelenin fazlasını yapacak kadar fedakardır. Bu da zaman zaman onun iyi niyetinin suistimal edilmesine neden olabilir.

Burçların İntikam Alma Yolları

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. İkizler için yazılanı cuk oturmuş Yeniliklere çok meraklıyım ve öğrenme isteğim fazlasıyla var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu