AstrolojiModa

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Hangi stillerin ve renklerin burcunuzu yansıttığını merak ediyor musunuz? Burçlara göre dekorasyon önerileri ve daha fazlası haberimizde!

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Her burcun kendine has bir karakteri, duruşu var. Bu karakter ve duruş da seçimlerimize, hayatımıza her şeyimize yön veriyor… Peki ya evleriniz? Konu burç, astroloji, ev, dekorasyon olunca biz hanımlarda genelde hayat durur. Hatta kendimizi de zaman zaman kaybettiğimiz doğrudur. Bu noktada devreye girelim ve bu iki vazgeçilmezimiz ile ilgili bir haber yazalım dedik.

Koç

Koç burçları yaşamayı seven burçlardandır ve girişkendirler. Hayatında olan insanlarla uyumu, yaşadığı ortamla da doğru orantılıdır. Peki Koç burçları dekorasyonda neleri sever? Koç burçları düzen ve rahatlıktan ziyade, marka takıntıları vardır. İşlevsel mekanlar tercihleridir ve parlak renklerden hoşlanırlar. Pembe ve tonları ile canlı bir kırmızı, yaşam alanlarında istedikleri görünümü sağlamak için vazgeçilmez renklerindendir.

Boğa

Rahatına en düşkün burçlardan biridir Boğa… Evlerinde de rahatlıklarını düşünerek eşya seçiminde özenli olurlar. Boğaların bir diğer özelliği ise, gösterişe düşkün olmalarıdır. Krem tonları, mavi tonları ve pembe gibi renkler Boğa burçlarının evlerinde karşılaşabileceğiniz tonlardır. Evde vakit geçirmekten keyif aldıkları için doğal materyaller kullanmaya gayret gösterirler.

İkizler

İkizler burcu genelde sabit bir dekorasyonla uzun süre yapamaz. Evlerinde genelde değişik, ilgi çekici, teknolojik aksesuarlar olsun isterler. Gri, mavi, sarı gibi renkler İkizler burcu evinde görebileceğiniz renklerdir. Doğal malzemeler ve metal aksesuarlar vazgeçilmezleridir ve fonksiyonel ürünler ilk tercihleridir.

2019 Dekorasyon Trendleri

Yengeç

Yengeç burçları geçmişe bağlı oldukları için dekorasyon tercihleri de genelde antika eşyalardan yanadır. Beyaz renk vazgeçilmezleridir. Mistik dokular evlerinin olmazsa olmazlarıdır. El yapımı eşyalar ve aksesuarlar aşırı derecede ilgisini çeker.

Aslan

Aslan her zaman göz önünde olmayı seven bir burçtur. Lüks ve ihtişamlı eşya ve aksesuarlar vazgeçilmezleridir bu sebeple… Hayallerindeki ev adeta bir saray diyebiliriz. Rahat ve kullanışlı eşyalardan çok gösterişli olmalarına özen gösterirler. Evlerinde pahalı koleksiyon parçalarını görmemiz mümkündür.

Başak

Başak burcu deyince ilk akla gelen, ne kadar titiz ve detaycı olduklarıdır. Evlerinde her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Sade seçimlerle evlerini dekore etmekten hoşlanırlar. Lüks parçalardan ziyade, kullanışlı ve rahat parçalar ilk tercihleridir. Başak burçları için önemli olan şey tasarımdır.

Terazi

Terazi burçları için ev dekorasyonunda en değer ve önem verdikleri şey uyum ve güzelliktir. Güzel sanatlara karşı büyük bir ilgisi vardır ve bu ilgilerini yaşam alanlarına da yansıtmaya bayılırlar. Evlerinde bulunan parçaların uyumu, tasarımı ve şıklığı konfor ve işlevin önüne geçer.Yaşam alanlarındaki her parça birbirleriyle uyumludur ve bir denge içerisinde dizilmişlerdir.

Akrep

Akrep burçları her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelerler. Bu da yaşam alanlarında detaylara önem verdikleri anlamına gelir. Evlerinde bulunan aksesuarlarda anılarının ve bir anlamlarının olması onlar için önemlidir. Trend ya da moda olan parçalardan ziyade, antika olan şeyleri tercih ederler.

Yay

Yay burçları ayrıntılar üzerinde duran bir burç değildir. Bu sebeple yaşam alanlarında önce rahatlık peşindedir. Yay burçlarının hoşuna giden parçalar ise, çoğu kişide olmayan farklı aksesuar ve eşyalardır. Davetkar mekanları severler. Yeniliklere açıktırlar.

Oğlak

Oğlak burçları muhafazakar bir yapıdadırlar. Bu sebeple büyük değişiklikler yapmayı sevmez ve tercih etmezler. Sadelik onlar için ön plandadır ve karmaşık desenler tercihleri değildir. Minimalist tasarımlar ve lüks detaylar kullanmayı severler.

Loft Dekorasyon Stili Ve Örnekleri

Kova

En dahi burçlardandır Kova. Bu sebeple kimsenin aklına gelmemiş olan tarzda aksesuarlar ve eşyalar seçmeye özen gösterirler. Uçuk kaçık fikirleri vardır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, evlerine de bunu yansıtmaya çalışırlar. Çağdaş bir yaşam alanı Kova burçlarını en mutlu eden yaşam alanlarıdır.

Balık

Burçlara göre dekorasyon konumuzun son burcuna geldi sıra. Her burcun bir özelliğini taşıyan Balıklar, farklı tasarımları yaşam alanlarında uygulamayı severler. Estetik anlayışlarının yardımıyla birbirinden farklı tarzları bir araya getirip, kendilerine has bir mekan yaratırlar. Evlerinde rahatlık ön plandadır.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu