Gündem

Burçlar Eski Sevgililerine Nasıl Davranır

 

Burçlar eski sevgililerine nasıl davranır? Sevgilinizden ayrıldınız ve bir şekilde yan yana geldiniz. Peki size nasıl davranacağını biliyor musunuz?

Burçlar Eski Sevgililerine Nasıl Davranır

Eski sevgilinizin burcuna göre size nasıl tavır alacağını kestiremiyorsanız bu yazı dizimize bir göz atın.

KOÇ

Koçlar, doğaları gereği son derece yoğun ve gösterişli bir kişiliğe sahiptirler. Bu özellikleri koç burçlarının ilişkilerine de yansır. Genellikle yoğun ve görkemli ilişkiler yaşarlar. Peki işler ters gidince neler olur? Koç burcu eğer ilişkiyi bitiren tarafsa bir eski sevgili olarak ondan nefret etmeniz oldukça mümkün. Size karşı oldukça gamsız ve kırıcı olabilirler. Eğer ilişkiyi siz bitirmişseniz ondan kurtulmanız öyle pek mümkün değil.  Koç burcu liderlik vasıflarından dolayı reddedilmeye tahammülleri yoktur. Kendisi terk ettiğinde herhangi bir sorun görmese de siz terk ediyorsanız başınıza geleceklere hazırlıklı olun.

Koç Burcu Ve Aşk – Burçların Aşk Hayatı

BOĞA

Boğa burçları çok tutkulu olmakla beraber oldukça dik başlı karakterdir. Boğalar karakterleri gereği ilişkilerinde de bu iki özelliği ön planda tutuyorlar. Ayrıldıktan sonra boğalar için iki ayrı olay  vardır.
İlişkileri bittikten sonra boğalar ya geçmişleri ile bağlarını tamamen kopararak yollarına devam etmeye çalışırlar. Fakat onlar için  bu pek kolay değildir. Bir diğeri ise  hatıralarına ve geçmişlerine sıkı sıkıya tutunurlar. Her iki durumda da eski sevgililerinin hayaletleri bu insanları asla yalnız bırakmaz.

Boğa Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İkizler

İkizler burçları çok vurdumduymaz ve umarsız görünseler de aslında çok hassas bir yapıya sahiptirler. Bu yönleri özellikle ilişkileri bittiğinde ortaya çıkar. Eski sevgilileri ile yeniden iletişime geçmeyi tercih etmezler. Ama yine de duygusal yönden onları unutmanın kolay bir yolunu hemen bulamazlar. Fakat söylemeliyiz ki bu burç ikizler olunca iki kere düşünmek gerekir. Çünkü onlar dikkatini dağıtacakları bir şeyleri bulmaya keşfetmeye hazırdırlar.

İkizler Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Yengeç

Yengeç burçları oldukça duygusal ama bir yandan da  güçlü bireylerdir. İçlerini kolayca herkese açamazlar. Bu nedenle bir ayrılık yaşadıklarında onları kolay kolay ağlarken göremezsiniz.Eski sevgilisi iseniz hiç göremezsiniz.Çünkü ayrılık konuşması yaptığınız andan itibaren aranıza aşamayacağınız bir duvar örüp içine saklanır. Gözyaşları hep bu duvarın arkasında kalır. Ne var ki güçlü yapıları hayatta kalmalarını kolaylaştırır ve er ya da geç yollarına devam edebilirler.

Yengeç Burcu Ve Aşk-Burçların Aşk Hayatı

Aslan

Dikkat çekmeyi ve göz önünde olmayı seven aslanlar olayları dramatize etmeye de bayılır. Eğer bir aslan burcundan ayrıldıysanız siz onun çok mutsuz bir durumda olduğunu, ölüp bittiğini düşünürsünüz. Ama arkadaşları asla bu yanlarını göremez. Hatta onların yanında rahatlamış, mutlu ve güçlü görünürler. Aslan burcu eski sevgilin ile eğer yalnız bir ortamda karşılaşırsanız gözlerinin dolduğunu görebilirsiniz.Fakat arkadaş grubunun yanındaysa asla burnunu yere düşürmeyecektir. Sizi rüyasında gördüğü, sizde kalan eski hırkası, ortak bir arkadaşınızın telefon numarası gibi sudan sebeplerle arayarak iletişimde kalmaya çalışacaktır. Ama sizi bir kere kafasında bitirdiyse bir daha geri dönüşünüz de olmayacaktır.

Aslan Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Başak

Başaklar oldukça zeki ayrıca duygusal bir yapıya sahiptirler. Böyle olmalarına rağmen ayrılık söz konusu olduğunda mantıkların dışında hareket etmeleri oldukça mümkündür. Eğer suçlanan tarafsa sizlerden bol bol özür dilerler. Ayrıca bir daha yapmayacağını söyleyen cümleleri oldukça kurarlar. Sizin ilginizi çekmek için her türlü yerden paylaşımlar yaparak sizin gözünüze sokar.  Detaylara olan düşkünlükleri, sizi hatalı bile çıkarmalarına neden olabilir. Ayrılma sebebinizi bile unutabilirsiniz. Diğer yandan eğer bir ilişkiden kendi sıkıldıysa bu suçlayıcı yapısını kullanarak  ayrılık kararını sanki siz vermişsiniz gibi bir izlenim yaratır.

Terazi

Terazi burçları ayrılıncaya kadar genellikle sevecen, ilgili ve nazik insanlardır. Eğer sizden ayrılmak istiyorlarsa, ilişkinizin ne ara bittiğini anlayamazsanız. Yavaş yavaş sizden uzaklaşır. Bir bakmışsınız bütün iletişiminiz kesilmiş. Ama ayrılan taraf sizseniz depresyona girebilir. Hatta ağlama krizleri yaşayabilir.

Akrep

Akrep burçları güç gösterisini en seven, güce tapan burçlardan biridir.  Böyle bir güç takıntısı duygularını dışa dönük yaşamamalarına sebep olur. Ayrılık sonrası duygularını kimseyle paylaşmamaya çalışırlar. Fakat ne yazık ki bu acılarını her hareketlerinde gözlemleyebilirsiniz. Genellikle arkadaş kalabilecek bir yapıya sahiptirler. Bu da onların kendileriyle verdiği bir güç savaşından kaynaklanır.

Akrep Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Yay

Yay burçları macera düşkünüdür. Oldukça enerjik yapıları vardır.  Her zaman yeni şeyler denemeye hazırdırlar. Genellikle bağlanma korkusu yaşarlar. Ayrılık yaşamaları yayların pek bir enerjisini düşürmez. Ayrılıkları kolay atlatırlar. Sizinle karşılaştıklarında da bir arkadaşlarıyla karşılaşmış gibi rahat davranırlar. Ayrılık onları pek yıpratmadığı için yeni bir gönül ilişkisine girmek fazla zamanlarını almaz.

Yay Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Oğlak

Oğlak burçları değer verilmeye oldukça önem verirler. Yapacağınız her harekette, söyleyeceğiniz her sözde değer verip vermediğinizi ölçerler.  Bu sebeple ayrılık öyle kolay başa çıktıkları bir şey değildir. Tabi ayrılan kendileri değilse. Ayrılık konuşmasından sonra ona değer vermediğinizi düşündüğünden o da bir misilleme yapar. Sizi kendi gözünde değersizleştirir ve karşılaştığınızda çok da güzel şeyler olmaz.

Oğlak Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Kova

Kovalar partneriyle beraberken oldukça güçlü bir bağ kurarlar. Genelde kendileriyle ilgili pek açılmayı sevmezler. Bir ilişkide önem verdiği tek şey haksızlıktır. Eğer kova ayrılma esnasında haksızlığa uğradığını düşünüyorsa yandığınızın resmidir. Eğer ilişkide kendi hata yaptığını düşünürse de pek çabalamaz. Çünkü hak ettiğini düşünür. Kendi burcum diye demiyorum üzmeyin bizi =)

Kova Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Balık

Balık burçları duygusal aynı zamanda hayalci bir yapıya sahiptirler. Yaşadığı ilişkilerde çaba ve fedakarlık yapılması gerektiğini düşünürler. Genelde şefkatli bir burç oldukları için genelde kin gütmezler. Eski sevgililerini bu yüzden çabuk affederler. Oldu da sizi affetti, kesinlikle üstüne daha fazla hata yapmamaya özen gösterin. Ne kadar şefkatli ve çabalayan olsa da bir süre öfkesiyle birlikte kin duyabilirler.

Balık Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

 

Burçların İntikam Alma Yolları

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. bak sen şu yaylara yahu, neymişiz biz :))) bence yeni eski farketmez her türlü siz yaylara iyi davranın ;))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu