Gündem

Burak Özçivit Engin Altan Düzyatan Arasında Küslük Mü Var?

Burak Özçivit Engin Altan Düzyatan’ın arasında geçen görmezden gelme olayı, aralarında küslük mü var? sorularını akıllara getirdi.

Burak Özçivit Engin Altan Düzyatan Arasında Küslük Mü Var?

Ekranların iki yakışıklı ve başarılı oyuncusu Özçivit ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı oyuncusu Düzyatan arasında bir küslük olduğu magazin gündemine bomba gibi düştü. İki yakışıklı ünlü seçim için gittikleri okulda birbirlerine selam vermeyince aralarında küslük mü var soruları gündeme geldi.

Burak Özçivit’ten açıklama geldi

Diriliş Ertuğrul’un devamında rol alacak olan Burak Özçivit, haklarında çıkan küslük haberlerine cevap verdi. Yerel seçimler için aynı okullarda oy kullanan ve birbirlerini görmezden gelen iki ünlü oyuncunun küslük iddialarına cevap veren Özçivit, “O’nu nerede görsem selam veririm” şeklinde açıklama yaptı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Düzyatan ile aynı okulda oy veren ve dizinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osmanlı’da rol alan Özçivit’in telefonunu eline aldığı ve Altan’ı görmezden geldiği iddia edilmişti.

Aramızda öyle şeyler olmaz

Bebeklerini kucaklarına almayı bekleyen Fahriye Evcen ve Özçivit cephesinden, Düzyatan ile olan küslük iddialarına cevap geldi. Özçivit yaptığı açıklamanın devamında “Engin kardeşim çok başarılı bir işe imza atmaktadır. Aramızda böyle şeyler olmaz” dedi.

Şevket Çoruh Videosu Sosyal Medyayı Yıktı Geçti

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu