Gündem

Bülent Ersoy’un Kürkü Hayvanseverleri Kızdırdı. Fiyatı Dudak Uçuklattı.

Bülent Ersoy’un kürkü hayvanseverleri fena kızdırdı. Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy bundan bir buçuk sene önce hayvanseverlerden gelen tepkiler üzerine kürk giymeyi bırakmıştı ancak geçtiğimiz günlerde yeni bir kürk ile görüldü ve kürkün değeri tam 150 bin tl. Yaptığı açıklamada “çok hasta oluyorum” dedi.

Bülent Ersoy’un Kürkü Hayvanseverleri Kızdırdı. Fiyatı Dudak Uçuklattı.

Şarkıcı Bülent Ersoy yeni kürküyle görüntülendi. 150 bin liralık kürk giyen Bülent Ersoy’un bunun yanı sıra 500 bin liralık kürk siparişi verdiği konuşuluyor.Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının haberine göre; Yeni kürküyle yürümekte bile zorlanan Ersoy, hem hayvanseverlerin hem de vatandaşın tepkisini çekti. İnsanların ucuz meyve sebze kuyruklarında telef olduğu bu günlerde 500 bin liralık kürk alan Ersoy, israf ve görgüsüzlüğün yeni ismi oldu.

Kürke ve İsrafa Karşıyız

Shall we ailesi olarak bu haberi özellikle yaptık. Bülent Ersoy’u hayvan katliamına verdiği destekten ötürü kınamanın yanı sıra, 2200 tl asgari ücretle geçinmeye çalışan milyonların olduğu bir ülkede sırf üşüdüğünü bahane edip 500 bin liralık kürk siparişi vermesini kınıyoruz.

bülent ersoy kürk aldı

Yazıklar Olsun

Yaşam haktır ve insanların kendilerini herşeyin üzerinde görmesinin doğru olmadığını düşünüyoruz. Kürkler için her yıl onbinlerce hayvan katlediliyor. Bir çok hayvanın neslinin tükenmek üzere olduğunu hepimiz biliyoruz. Bundan bir kaç yıl sonra çocuklarımıza “eskiden böyle hayvanlar yaşıyordu” demek istemiyoruz. Kürk kullanımına karşıyız ve karşı olmaya devam edeceğiz.

Yazan: Murat Semih Göğüş

En Çok Konuşulan Netflix Dizileri!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu