Astroloji

Bugün Ne Düşündüğünüze Dikkat Edin! Merkür Güneş’in Kalbinde!

Bugün Ne Düşündüğünüze Dikkat Edin! Bugün Güneş’in kalbinde Merkür olacak. Herhangi bir gezegenin Güneş’in kalbinde olması, Güneşle aynı derecede, aynı burçta aynı dakikada olması demektir. Bu etkileşim İkizler burcunda gerçekleşecek. 14:52 – 15:37 saatleri arasında olan bu etkileşim süreçinde aklınızdan geçen ne herşey gerçekleşebilir!

Bugün Ne Düşündüğünüze Dikkat Edin!

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olması , evrenle eksiksiz bir iletişim bağı içinde olacaksınız demektir. Bu süreçte evren sizin isteklerinizi net bir şekilde duyar ve gerçekleştirir. Bu saatler arasında ne söyleyeceğinize ve ne düşüneceğinize dikkat! Gerçekleşebilir. Zihninizi boşaltın isteklerinize ve dileklerinize odaklanın. Bunları eksiksiz ve net bir şekilde yapın! Evrenin kapıları bu kadar açık, her zaman bulamazsınız. İyi değerlendirin. Bu etkileşim İKİZLER. Her türlü anlaşma, eğitim, sözleşme, konuşma, düşüncelerin ifade gezegeni Merkür’dür. Bu etkileşim sürecinde en güçlü olduğu bu pozisyonda, düşünce gücünü ekstra arttıracaktır.

14:52’den 15:37’ye kadar devam edecek…

Meditasyon yapmak, dua etmek, isteklerinizi not almak, size uygun evrenle bağ kurma yönteminiz neyse onu yapın. Evrenle direkt bağlantı halinde olacaksınız, bu şansı çok iyi değerlendirin. Merkür’ün Güneş’in kalbinde olacağı zaman aralığı ise bu 21 Mayıs 14:52’den 15:37’ye kadar devam edecek. Bu aralık ikilinin tam olarak beraber olma zamanıdır. Ama biraz esneterek 14:52 ile 17:30 arasını da değerlendirebilirsiniz.

Venüs Hakkındaki Gerçekler

Bu etkileşim İKİZLER burcunda olduğu için, niyetlerimizin daha hızlı gerçekleşecektir. Bu etkileşim, Merkür İkizler burcunda yönetici olduğunda etki çok daha güçlü olacaktır.

Bu saatler arasında İKİZLER burcunu ilgilendiren konulara odaklanmak, yani önemli anlaşma, toplantı, imza gerektiren işler, gelecek planları, karar almak, kardeşlerle ilgili bir şeylere başlamak, internet sitesi açmak, sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlar yapmak, ticari girişimlerde bulunmak, fikirlerinizi satmak, seyahatler planlamak gibi eylemler yapabilirsiniz.

Unutmayın bu süre zarfında aklınızdan geçen herşey gerçekleşebilir. Olumsuz tüm düşüncelerden arının ve aklınızı isteklerinize odaklayın.

Herkese bol şanslar,

Aslı Önal

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. ikizleri bilmem ama ben bir YAY olarak mesai bitimine kadar düşünce ve taleplerimi gözden geçireceğim :))))

  2. Keşke ikizler burcu olsaydım o saat aralığında ne istesen gerçekleşecekti. çok güzel bir şeymiş.
    Belki bir gün bizim borcumuzda güneşin kalbine gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu