Sinema

‘Bücür’ Geliyor!

Gün geçtikçe çok daha iyi hâle gelen Türk sineması; çağımızın ‘hiperaktif’ çocuklarını anlatan yepyeni bir film ile geliyor. Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan BÜCÜR! Filmin başrollerinde ise çocuk yıldız Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli ve Taner Barlas yer almakta.

 

Geçtiğimiz günlerde Güldüy Güldüy Çocuk’un oyuncuların da rol aldığı ‘Bücür’ün basın toplantısı yapıldı.

'Bücür' Geliyor!

21 Eylül 2018’de vizyona girecek bu eğlenceli filmin yönetmenliğini ise Levent Kırca’nın oğlu Umut Kırca üstlendi.

Dünyayı Sevgi Kurtaracak!

Berat Efe Parlar’ın canlandırdığı Umut karakterinin hikayesi sizi sinema salonlarında hem ağlatırken hem de çokça güldürecek.
‘Umut, 2 yaşında ailesi tarafından yetimhaneye bırakılmış bir çocuktur. Ailesini bulabilmek için teknolojinin her bir detayını öğrenmiştir.’ Berat Efe, bu film için işaret dili eğitimi almış. Basın toplantısında ise basın mensuplarına en sevdiği cümle olan ‘Dünyayı Barış Kurtaracak’ sözünü işaret dili ile iletti.

'Bücür' Geliyor!

 

2018 Sonbahar İstanbul Sergi Programları

 

Seren Şirince’de kadroda.

Hepimizin çokça sevdiği Türk televizyonlarının en güzel kadınlarından olan Seren Şirince, Bücür filminde Özge karakterini canlandırmaktadır. Özge, Bücür ile tanışmadan önce oyuncu olmaya çalışan bir kadındır. Ta ki o güne kadar! Umut ile tanıştıktan sonra hayatı maceralarla devam eden Özge, hayatının aşkını da Bücür sayesinde bulacaktır.

'Bücür' Geliyor!

 

 

Komiser Gökhan; İzleyici filmimizde çok farklı bir tat yakalayacak!

'Bücür' Geliyor!

Filmde Komiser Gökhan karakterini canlandırdan Seçkin Özdemir, bizi izleyen seyircilerimiz filmin her sahnesinde farklı bir tat alacak, kendini bulacak açıklamasını yaptı. Gökhan, Bücür ve Özge’ye yardımcı olamaya çalışan bir komiserdir. Ancak ilerleyen sahnelerde onlara yardımdan çok, onların macerasına dahil olmaktadır.

 

Komiser var, peki mafya olmadan olur muydu?

'Bücür' Geliyor!

Tabii ki bu güzel komedi filminde bir adet beceriksiz mafya ve onun harika yancısı Tırtıl’da mevcut. Tırtıl karakterine ise  Ali Rıza Tanyeli hayat veriyor. Yanındaki mafya ekürisi olan Hamdi Kahraman ile beraber basın toplantılarında yaptıkları açıklamalar ile katılanları da bolca güldürdü. Onlar Bücür lakaplı Umut’umuzu yakalamaya çalışsın, bizler de bu güzel filmi 21 Eylül’de izlemeye gidelim!

2019’da Vizyona Girecek Filmler

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu