in

Bucak Sahneye Çıkmadı

bucak

Bucak, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara’da düzenlediği aday tanıtım toplantısında adı okunmasına rağmen sahneye çıkmadı.

Bucak Sahneye Çıkmadı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Ankara’da düzenlediği aday tanıtım toplantısında dikkat çeken bir olay yaşandı. Son dönemde Cumhuriyet Halk Partisi’nde muhalif seslerin daha da belirginleşmesine neden olan CHP Siverek belediye başkan adayı Fatih Bucak, adı okunmasına rağmen sahnedeki yerine geçmedi.

 Muhalefetin Nedeni Ne?

Bir süre önce Milliyetçi Hareket Partisi’nin aday adaylığıyla gündeme gelen Fatih Bucak, farklı partilerin araçlarını Siverek’te dolaştırmayacağını belirterek tehdit yöneltmişti. Buna rağmen Cumhuriyet Halk Partisi’nin Siverek’te aday olarak kendisini göstermesi, parti içerisinde son derece sert bir muhalefetin yükselmesine neden olmuş, Chp yönetimi sert eleştirilere maruz kalmıştı. Öte yandan tartışmalı ismin aday tanıtım toplantısında sahneye çıkmaması akılları karıştırdı.

Konu Myk’a Toplantısında Görüşülecek

Özgür Özel gibi parti içerisinde etkili kişilerin yaptığı açıklamaya göre konu partinin MYK toplantısında gündeme getirilecek. Ancak partinin Genel Başkan Yardımcısı Torun’dan gelen açıklama ise bunun tam tersi yönünde. Torun daha önce Bucak’ın adaylığı konusunda yöneltilen sorulara, Şanlıurfa’da yapılan kamuoyu yoklamaları ve il teşkilatının çalışmaları doğrultusunda bu ismin belirlenmiş olduğunu dile getirmişti.

 

İran’dan Amerika’ya Rest!

 

 

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Forma Girmek İçin Etkili Yöntemler

Forma Girmek İçin Etkili Yöntemler

telefon dinleme

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır? En Yetkili Ağızdan Açıklama Geldi.