Gündem

Bu Video Tüm Dünyayı Şok Etti – Kimse Ne Olduğunu Anlamadı!

İnternette yayınlandıktan sonra hızlıca yayılan bu video adeta tüm dünyayı şok etti! Videoda görünen canlının ne olduğunu kimse anlamadı…

Bu Video Tüm Dünyayı Şok Etti

ADB’de çekilen bu video tüm dünyayı şok etti! ABD’nin Teksas eyaletinde kaydedilen bu görüntü sosyal medyaya düşer düşmez insanları dehşete düşürdü.

Lağım canavarı!

Teksas’da kaydedilen bu görüntü sosyal medyaya düşer düşmez atom bombası etkisi yarattı! Videoyu izleyenler arasında “Lağım Canavarı” olarak anılmaya başlayan canlı günlerdir merak konusu oldu.

Houston halkı endişeli!

Teksas, Houston’da bir kişinin bu görüntüleri çekip sosyal medyada paylaşmasından sonra video ışık hızıyla dünyaya yayıldı ve merak konusu oldu.

Uzmanlar açıklama yaptı

Ohio, Wright State University’de zooloji uzmanı olan Timothy Wood video hakkında açıklamada bulundu. Görülebilen kasılmaların, solucanlardan birinin kasılıp, hareketini diğer solucanlara da iletmesinin bir sonucu olarak ortaya çıktığını, videodaki canlıların Tubifex türü soluncanlar olduğunu söyledi.

Videoyu çeken kişi yaptığı açıklamada videoyu çekerken çok şaşırdığını ve gördüğü canlının ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını iletti.

Tubifex türü solucanların, nehir ya da ırmak yüzeylerinde zaman  zaman da kanalizasyon sularının döküldüğü bölgelerde yaşadığı söylendi.

Annesi Son Anda Yetişti, Minik Çocuk Garaj Kapısında Asılı Kaldı. İnanılmaz Görüntüler!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu