SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Bu Canlı Tüm Dünyada Merak Konusu Oldu!

ABD'nin Teksas eyaletinde kaydedilen bu görüntü izleyen tüm dünyayı şok etti!

ohaaa

24 Kasım 2018'de eklendi

Bu Canlı Tüm Dünyada Merak Konusu Oldu!

İnternette yayınlandıktan sonra hızlıca yayılan bu video adeta tüm dünyayı şok etti! Videoda görünen canlının ne olduğunu kimse anlamadı…

Bu Video Tüm Dünyayı Şok Etti

ADB’de çekilen bu video tüm dünyayı şok etti! ABD’nin Teksas eyaletinde kaydedilen bu görüntü sosyal medyaya düşer düşmez insanları dehşete düşürdü.

Lağım canavarı!

Teksas’da kaydedilen bu görüntü sosyal medyaya düşer düşmez atom bombası etkisi yarattı! Videoyu izleyenler arasında “Lağım Canavarı” olarak anılmaya başlayan canlı günlerdir merak konusu oldu.

Houston halkı endişeli!

Teksas, Houston’da bir kişinin bu görüntüleri çekip sosyal medyada paylaşmasından sonra video ışık hızıyla dünyaya yayıldı ve merak konusu oldu.

Uzmanlar açıklama yaptı

Ohio, Wright State University’de zooloji uzmanı olan Timothy Wood video hakkında açıklamada bulundu. Görülebilen kasılmaların, solucanlardan birinin kasılıp, hareketini diğer solucanlara da iletmesinin bir sonucu olarak ortaya çıktığını, videodaki canlıların Tubifex türü soluncanlar olduğunu söyledi.

Videoyu çeken kişi yaptığı açıklamada videoyu çekerken çok şaşırdığını ve gördüğü canlının ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını iletti.

Tubifex türü solucanların, nehir ya da ırmak yüzeylerinde zaman  zaman da kanalizasyon sularının döküldüğü bölgelerde yaşadığı söylendi.

Annesi Son Anda Yetişti, Minik Çocuk Garaj Kapısında Asılı Kaldı. İnanılmaz Görüntüler!

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tatlicadi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Sabah sabah görmeyeydimm iyiydii

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Aralık 2018, 07:00

Bacakları Görünüyor Diye Tutuklandı. İşten Atıldı.

Bacakları görünüyor diye tutuklandı bu da yetmedi işten kovuldu. Hindu kadının sosyal medya da paylaştığı fotoğrafta bacakları gözüküyor diye tutuklandı. Shall we? okurları yine gündemi en sıcak haberlerle takip ediyor. Bacakları Görünüyor Diye Tutuklandı. İşten Atıldı. Hindistan’da yaşayan kadın aktivist Rehana Fathima sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafta bacakları gözükmesi sebebiyle...

Devamını Görüntüle