SON DAKİKA

Bu Kaykay Modeli Hayatınızı Kolaylaştıracak!

haha

13 Ağustos 2018'de eklendi

Bu Kaykay Modeli Hayatınızı Kolaylaştıracak!

Boosted Boards imzalı yeni nesil kaykay modeli şehir içi ulaşıma pratiklik, hız ve eğlence katacak!

Boosted Boards imzalı yeni nesil kaykay modeli şehir içi ulaşıma pratiklik, hız ve eğlence katacak!

Son yıllarda teknolojinin de gelişmesiyle hayatımıza giren elektrikli araçlara bir yenisi daha eklendi! Otomobil, bisiklet derken elektrikle çalışan araçlara kaykay da dahil oldu. Boosted Boards markasının geliştirdiği elektrikli kaykay şehir içinde ulaşım kolaylığı sağlayacak. Kullanması beceri isteyen kaykaylar, ileri teknolojiyle harmanlandı ve usta kaykaycılardan başlangıç seviyesinde olan kaykaycılara her kesimden insanı mutlu edecek bir gelişme olarak sunuldu.

Kaykay modeli

Kaykay modeli

Kaliforniya’dan tüm dünyaya!

Kaliforniya’da yaşayan 3 arkadaşın projesi olan Kickstarter, Boosted markasına ilham verdi ve ilk elektrikli kaykayını üretmesini sağladı. Deneme aşamalarından sonra çeşitlendirilen modeller, zamanla daha da güçlendirildi ve tüketiciye sunuldu. Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olan 6 adet elektrikli kaykay, kullanım kolaylığı ve eğlenceli sürüşü ile tüketicilerin vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor!

Kaykaylarını yolculukları daha keyifli hale getirebilmeyi amaçlayarak üreten firma, uzaktan kumandayla yönlendirilen Boosted kaykaylarını kullanımı en basit şekilde tasarlayarak hayatımıza entegre edeceğe benziyor. 2012 yılında bir proje olarak üç arkadaş tarafından başlatılan projenin Türkiye’ye gelmesi kaykayseverler tarafından merakla bekleniyor.

Kaykay modeli

Kaykay modeli

Elektrikli kaykay teknolojinin zirve notktasında!

Boosted markası, kaykay dünyasında piyasaya sürdüğü modellerle biliniyor. Dünyanın en hafif elektrikli araçlarından biri olan elektrikli kaykayları hayatımıza sokan marka, birbirinden farklı 6 modelle karşımızda. Kaykayseverlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği elektrikli kaykaylar, 29 km’den 40 km’ye kadar hız seçeneklerine sahip. Yaklaşık 6 kilo ağırlığa sahip ve yine yaklaşık 75 cm uzunluğunda olan bu kaykaylar, kısa mesafeli yolculuklarda pratik ve eğlenceli bir yürüş deneyimi sağlıyor.

Boosted Mini

Boosted mini kaykay modeli 75 santimetrelik boyu ile diğer Boosted kaykaylarının performanslarından aşağı kalmıyor. Saatte 29 km hız yapabilen bu kaykay, 750 dolar civarında satışa sunuluyor.

Stealth

Stealth kaykay modeli Boosted markasının star parçası diyebiliriz. Markanın en yüksek performans gösteren kaykay, saatte 40 km hız yapabiliyor. Aynı zamanda titreşim azaltıcı yapıya sahip olmasıyla da daha konforlu bir sürüş olanağı sunuyor.

Kaykay modeli

Kaykay modeli

Çevre Dostu Arabalar

Yorumlar

6
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
dude9020Shall Wekayrahanimseher35arslantatlicadi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tatlicadi
Editor

Arabaların arkasına yapışırsak 40 km hızdan daha hızlı giderizzz

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Ay süper bir şey ya. Biraz daha cesaret olaydı bende güzel olurdu 🙁

kayrahanim
Yönetici

yok anam hiç denemicem 😀 ben çok sakarım ondan bile düşüp ölebilirim 😀

Shall We
Yönetici

yaw ben yapsam kolumu bacağımı kırar mıyım acaba :S

dude9020
Üye
dude9020

Elektrikli kaykay dikkat çekici :))

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Eylül 2018, 08:18

Shazam Ücretsiz Oluyor!

Geçtiğimiz günlerde komisyon tarafından onaylanan kararla Apple’a satılan Shazam artık tamamen ücretsiz! Gelen bilgilere göre Shazam artık reklamsız bir şekilde karşımıza çıkacak. 2017 Aralık ayında Apple’ın Shazam’ı satın almasıyla başlayan soruşturma geçtiğimiz günlerde Avrupa Birliği Komisyonu tarafından onaylanmıştı. Böylece Shazam resmi olarak Apple’a satılmıştı. Bugün gelen haberlerle satın alımın ardından...

Devamını Görüntüle