in ,

Bu Kaykay Modeli Hayatınızı Kolaylaştıracak!

Kaykay modeli
Kaykay modeli

Boosted Boards imzalı yeni nesil kaykay modeli şehir içi ulaşıma pratiklik, hız ve eğlence katacak!

Boosted Boards imzalı yeni nesil kaykay modeli şehir içi ulaşıma pratiklik, hız ve eğlence katacak!

Son yıllarda teknolojinin de gelişmesiyle hayatımıza giren elektrikli araçlara bir yenisi daha eklendi! Otomobil, bisiklet derken elektrikle çalışan araçlara kaykay da dahil oldu. Boosted Boards markasının geliştirdiği elektrikli kaykay şehir içinde ulaşım kolaylığı sağlayacak. Kullanması beceri isteyen kaykaylar, ileri teknolojiyle harmanlandı ve usta kaykaycılardan başlangıç seviyesinde olan kaykaycılara her kesimden insanı mutlu edecek bir gelişme olarak sunuldu.

Kaykay modeli
Kaykay modeli

Kaliforniya’dan tüm dünyaya!

Kaliforniya’da yaşayan 3 arkadaşın projesi olan Kickstarter, Boosted markasına ilham verdi ve ilk elektrikli kaykayını üretmesini sağladı. Deneme aşamalarından sonra çeşitlendirilen modeller, zamanla daha da güçlendirildi ve tüketiciye sunuldu. Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olan 6 adet elektrikli kaykay, kullanım kolaylığı ve eğlenceli sürüşü ile tüketicilerin vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor!

Kaykaylarını yolculukları daha keyifli hale getirebilmeyi amaçlayarak üreten firma, uzaktan kumandayla yönlendirilen Boosted kaykaylarını kullanımı en basit şekilde tasarlayarak hayatımıza entegre edeceğe benziyor. 2012 yılında bir proje olarak üç arkadaş tarafından başlatılan projenin Türkiye’ye gelmesi kaykayseverler tarafından merakla bekleniyor.

Kaykay modeli

Kaykay modeli

Elektrikli kaykay teknolojinin zirve notktasında!

Boosted markası, kaykay dünyasında piyasaya sürdüğü modellerle biliniyor. Dünyanın en hafif elektrikli araçlarından biri olan elektrikli kaykayları hayatımıza sokan marka, birbirinden farklı 6 modelle karşımızda. Kaykayseverlerin kolay kolay vazgeçemeyeceği elektrikli kaykaylar, 29 km’den 40 km’ye kadar hız seçeneklerine sahip. Yaklaşık 6 kilo ağırlığa sahip ve yine yaklaşık 75 cm uzunluğunda olan bu kaykaylar, kısa mesafeli yolculuklarda pratik ve eğlenceli bir yürüş deneyimi sağlıyor.

Boosted Mini

Boosted mini kaykay modeli 75 santimetrelik boyu ile diğer Boosted kaykaylarının performanslarından aşağı kalmıyor. Saatte 29 km hız yapabilen bu kaykay, 750 dolar civarında satışa sunuluyor.

Stealth

Stealth kaykay modeli Boosted markasının star parçası diyebiliriz. Markanın en yüksek performans gösteren kaykay, saatte 40 km hız yapabiliyor. Aynı zamanda titreşim azaltıcı yapıya sahip olmasıyla da daha konforlu bir sürüş olanağı sunuyor.

Kaykay modeli
Kaykay modeli

Çevre Dostu Arabalar

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2018

Dolar Meselesi

Şu Dolar Meselesi