Gündem

Bu Jimnastik Gösterisi Tıklama Rekoru Kırıyor!

ABD’nin Kalifornia eyaletinde düzenlenen jimnastik yarışmasına takımıyla katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson’ın unutulmaz şarkılarının eşlik ettiği jimnastik gösterisi ile izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Bu Jimnastik Gösterisi Tıklama Rekoru Kırıyor!

Kaliforniya Üniversitesi’nin UCLA jimnastik kulübü sporcusu Katelyn Ohashi, geçtiğimiz günlerde Kaliforniya’nın Anaheim kentinde düzenlenen üniversiteler arası jimnastik yarışmasında sergilediği jimnastik gösterisi ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Michael Jackson ve jimnastik gösterisinin ahengi

Katelyn Ohashi, üniversiteler arası jimnastik yarışmasında sergilediği jimnastik gösterisi ile sosyal medyada yankı uyandırmaya devam ediyor. Sergilediği performans sayesinde takımını da zafere taşıyan Ohashi, j,ri tarafından tam 10 puan aldı. 1 buçuk dakikalık performansı boyunca Michael Jackson şarkılarının eşlik ettiği başarılı jimnastikçi, Ohashi’nin sergilediği kusursuz performans UCLA kadın jimnastik takımını yarışmada figürlerini sergilediği sırada sürekli alkışlandı.

Sırtındaki kırık, ve bağlarındaki kopma pes ettirmedi!

2015 yılından beri UCLA takımında olan Ohashi, ABD Jimnastik Milli Takımı’na son anda girememişti. Sebebi ise; takımının şampiyona için St. Louis’e yapacağı yolculuktan bir gece önce ciddi bir trafik kazası sonucu sırtındaki kırık ve omuz bağlarındaki kopma idi…

Kendine hep inandı ve vazgeçmedi!

Kazadan sonra tutkunu olduğu jimnastik sporundan vazgeçmeyen Katelyn Ohashi, tedavi ve iyileşme sürecinin ardından jimnastiğe devam etti. Azmi ve inancı sayesinde bugün dünyaya adını duyuran 21 yaşındaki Katelyn, yaşıtlarına ve özellikle de hem cinslerine örnek oldu.

Stan Smith Spor Ayakkabı – Peki Stan Smith Kimdir?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ne yetenekler var be… adamlar takla falan atıyor ben de halıda yuvarlanıyorum… kıskandım dooğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu