Sinema

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Bu hafta vizyona girecek filmler arasında “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” öne çıkıyor. 27 Nisan Cuma günü, 7 yerli 6 yabancı yapım olmak üzere toplam 13 yeni sinema filmini beyaz perdede göreceğiz.  Bu hafta vizyona girecek filmler arasında “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” öne çıkıyor. Bu hafta vizyona girecek filmlere, oyunculara ve konularına gelin hep birlikte göz atalım. Detaylar haberimizde…

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Avengers 4: End Game Fragmanı ve Ayrıntıları İle Bu Haberde

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Nisan ayının belkide en çok merakla beklenen filmi “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”. Bir önceki filmde Iron Man (Demir Adam) ve Captain Amerika (Kaptan Amerika) arasında geçen olaylardan dolayı ikiye bölünen Marvel kahramanları, artık birbirlerinden uzaktırlar. Dünya’nın farklı yerlerinde kendi küçük takımları ile Dünya’yı korumaya çalışan kahramanlarımızı büyük bir tehlike bir araya getirecektir. Dünya’da bulunan ve sınırsız bir güç kaynağına sahip olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, kahramanlarımızın tek başlarına yenebileceği bir güç değildir. Büyük bir tehlike altında olan insanlığın kaderi kahramanlarımızın elindedir.

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chadwick Boseman, Benedict Cumberbatch, Josh Brolin gibi ünlü ve başarılı kadrosu ile Avengers: Sonsuzluk Savaşı bu hafta vizyona girecek filmler arasında birinci sırada olacağa benziyor.

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler
Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Bir Nefes Ötede

Bu hafta beyaz perdede göreceğimiz merakla beklenen filmlerden bir diğeri de “Bir Nefes Ötede”. Yönetmenliğini Daniel Roby’nin üstlendiği filmde, Paris’te meydana gelen büyük bir deprem sonrası ortaya çıkan sis nedeniyle yaşananlar anlatılıyor. Filmin odak noktasında ise ailesi ve doktorların tüm çabalarına rağmen hastalığına çözüm bulunamayan ve devamlı oksijen verilen cam bir odada yaşayan Sarah vardır. Fransa – Kanada ortak yapımı olan bilim kurgu türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Romain Duris, Olga Kurylenko ve Fantine Harduin gibi isimler yer alıyor.

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler
Bir Nefes Ötede

Öğrenci Kafası: Soygun

Bu hafta sinema salonlarında ilgi çekecek olan yerli filmlerin başında gelen ve bir grup arkadaşın eğlenceli maceralarını izleyeceğimiz Öğrenci Kafası: Soygun filminin baş rolünde Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, Tolgar Özaltındere, İlayda Fidanlık, Emel Çetin, Kaan Deringöl, Oben Onur, Merve Akaydın, Mustafa Gültekin, Necmi Aykar, Asuman Çakır, Tulga Serim, Ufuk Kaplan, Faruk Karaçay ve Kahraman Sivri gibi genç ünlüleri izliyor olacağız. Ayhan Sonyürek’in senaryosunu yazdığı ve yönetmenlik koltuğuna oturduğu komedi türündeki filmde, üniversite bitirme projeleri için çekecekleri bilim – kurgu türündeki filme sponsorluk verecek kişilerin vazgeçmesiyle, kendi senaryolarındaki soygun sahnelerinden yola çıkarak soygun planı yapan gençlerin başına gelen komik olayları izleyeceğiz.

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler
Öğrenci Kafası: Soygun

27 Nisan Cuma günü vizyona girecek olan diğer filmler ise şöyle;

 • Bizum Uşaklar Oyuncular: Yakup Yavru, Ayşegül Kaygusuz
 • Çarpık Evdeki Cesetler Oyuncular: Glenn Close, Max Irons
 • Ev Kira Semt Bizim Oyuncular: Ahmet Bilgin, Arda Kavaklıoğlu
 • Kafir Oyuncular: Selim Aygün, Caner Çeleksiz
 • Lanetli Konak Oyuncular: Charlotte Vega, Bill Milner
 • Selfie Oyuncular: Hülya Avşar
 • Taksim Hold’em Oyuncular: Kenan Ece, Damla Sönmez
 • Tayo Küçük Otobüs Yönetmen: Ryu Jung-woo
 • Yalnız Hayaller Kaldı Oyuncular: Mahmut Cevher, Perihan Savaş
 • Yıldızlar Asla Ölmez Oyuncular: Annette Bening, Jamie Bell

Önceki hafta vizyona giren filmler ve konuları için tıklayın.

shallwetr@gmail.com adresine içerikle ilgili görüşlerinizi belirtebilir, haberi paylaşmak isterseniz sayfada bulunan sosyal medya ikonlarını kullanabilirsiniz.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Avengers sonsuzluk savaşı içlerinden en iyi film bu sene de gidiyoruz ne kadar güzel :)

 2. Sanırım Avenger’s gerçek hayatta aktörlerin birinin gerçekten ölmesiyle bitecek :) o zaöan ne izleyeceğiz çok endişe içerisinde merak ediyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu