Gündem

Britney Spears’ın Son Halini Görenler Şaşırıyor.

Britney Spears’ın son halini görenler şaşırıyor. Bir aydan beri rehabilitasyon merkezinde ruhsal tedavi gören Britney Spears, tedavisini tamamladı ama tam olarak iyileşemedi. Britney Spears rehabilitasyon merkezinden çıkış yaptı fakat ilaç kullanmaya devam edeceği belirtildi.

Britney Spears’ın Son Halini Görenler Şaşırıyor.

Britney Spears babasının bir kolon hastalığına yakalanmasının ardından psikolojik sorunları ortaya çıktı. Britney Spears rehabilitasyon merkezine gitmeden  iki ay önce, babasının ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir kolon hastalığına yakalandığını belirterek, “Babam şanslı hayatta kaldı fakat daha tedavinin başında daha çok yolu var” demişti.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Hala İyileşemedi, Görenler Hayrete Düştü

Çıkan haberlere göre doktorların  Britney Spears’a verilen ilaç karışımları onu iyileştirmekten çok durumunun daha da kötü olmasına sebep oldu. Bu sebepten dolayı ünlü şarkıcı kendine verilen ilaçları almayı kesti. Bazı kişilerin ise iddiası ünlü sanatçıya verilen ilaçları düzenli kafasına göre kullandığı için iyileşemediği yönünde. Rehabilitasyon merkezinden bir ay sonra çıkan ünlü şarkıcının ilaçlarına devam edeceği öğrenildi.

 Paskalya Bayramında Beverly Hills’teki Montage Otel’den çıkarken görülen Britney Spears, babasının kolon hastalığı tedavisi görmesi ile zor zamanlar geçirmişti. Ünlü şarkıcı ocak ayında ‘Domination’ adlı turnesini bırakarak babasına destek olmuştu.

Paskalya Bayramında otelde erkek arkadaşı Sam Asghari ile birlikte çıkarken görülen Spears’ın oldukça perişan hali oldukça dikkat çekmişti. Dünyaca ünlü şarkıcının henüz psikolojik sorunlarını atlamadığı. konuşulmuştu. Dünyaca ünlü şarkıcı Spears sosyal medya hesabından babası için yaptığı paylaşımda “İhtiyacım olduğunda her zaman yanımda oldu” diye duygu yüklü bir mesaj göndermişti.

İşte Dünyaca Ünlü Şarkıcının Son Görüntüleri

Dünyaca ünlü şarkıcının bu fotoğraf karelerine yansıyan hali herkesi şok etti. Hayranlarının büyük üzüntü duyduğu bir an önce iyilşemesini istediği ünlü şarkıcının merak edilen görüntüleri..

britney-spearsın-son-halini-görenler-şaşırıyor

Otel çıkışı görüntülenen ünlü şarkıcının erkek arkadaşı sevgilisini oldukça korunmacı tavır içinde..

britney-spearsın-son-hali-herkesi-şaşırttı

Arabaya binerken görüntülenen ünlü şarkıcının saçlarını bile toplamadığı perişan hali oldukça dikkat çekti.

britney-spearsın-son-hali

Hayranları ünlü şarkıcının bu görüntülerinden sonra bir an önce toparlanmasını bekliyor.

Dan Bilzerian Parti Verdi, Görenlerin Ağzı Açık Kaldı!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu