Gündem

Breaking Bad Film Oluyor. BrBa Hayranlarına Müjde!

Breaking Bad film oluyor. Dünyanın en çok izlenen dizileri arasına giren Breaking Bad beyaz ekrana uyarlanacak.

Breaking Bad Film Oluyor. BrBa Hayranlarına Müjde!

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olan ve 2013 yılında final yaparak izleyicilerini yasa boğan Breaking Bad cephesinden harika bir haber var! Breaking Bad film oluyor!

Açılın, Breaking Bad film oluyor, Walter White ve Jesse Pinkman geri dönüyor!

“I’m not in the danger, I’m the danger!” repliği hala kulaklarınızda çınlıyorsa, Jasse Pinkman’ın “Yo bitches!” sözü hala diline pelesenk ise ve Breaking Bad’i deli gibi özleyip, boş zamanlarında eski bölümleri açıp için için iç çekiyorsan sana harika bir haberimiz var! Breaking Bad film oluyor! Evet, yanlış duymadın dostum.

Beş sezon 62 bölüm sürmüştü

2008 yılında sessiz sedasız yayın hayatına başlayan ve hızlı bir yükselişle tüm dünyada fırtınalar estiren, her hafta yayınlanacak yeni bölümleri iple çekilen dizi film oluyor. Dizinin ve filmin yaratıcısı Vince Gilligan, yeni sinema filminin yaklaşık 2 saat süreceğini ve çalışmalara başladıklarını söyledi.

Dizi birçok ödül almıştı, sinema filmi de iddialı bir şekilde geliyor!

Breaking Bad, yayınlandığı süre boyunca Emmy Ödülleri ve Altın Küre olmak üzere 147 kadar ödül almıştı. Sinema ve dizi eleştirmenleri tarafından yapılan açıklamalarda sinema filminin de birçok ödül kazanacağı söyleniyor.

Sinema filminde Bryan Cranston ve Aaron Paul olacak mı?

Yeni çekilmeye başlayacak olan sinema filminin başrol oyuncularının Bryan Cranston ve Aaron Paul olup olmayacağı ise merak konusu. Breaking Bad’in sinema uyarlaması olan filmin beyazperdede mi yoksa internet yayınında mı seyirciyi selamlayacağı da en çok merak edilen konulardan bir diğeri.

Küçük bir Spoiler

Edindiğimiz son bilgilere göre ise dizinin asi çocuğuna hayat veren Aaron Paul, Jesse Pinkman karakterini tekrar canlandıracak. Çekilecek olan yeni sinema filminin de Jesse Pinkman karakterine odaklanacağı konuşulurken, Walter White cephesinden hala ses çıkmaması ise dizi severleri üzmeye devam ediyor.

Tüm haberlerimize Shall we? anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

İndirim Festivali Ne Zaman?

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu