Gündem

Brand Week – Gastro 7-9 Kasım Zorlu PSM Alanında

 

Brand Week İstanbul, çeşitli sektörlerde reklam ve pazarlama stratejilerinin tartışıldığı, çeşitli girişimci hikayelerinin paylaşıldığı ve markalaşma adına yeni tekniklerin geliştirildiği, her yıl dünyaca ünlü bir çok katılımcı ile gerçekleştirilen toplantılarıyla, İstanbul’un her yerinde çeşitli organizasyonlar düzenleyen Brand Week İstanbul’da bu yıl dikkat çeken bir konsept var; Gastro!

Brand Week İstanbul’un bu yılki en önemli konsepti, Gastro!

Brand Week İstanbul etkinlikleri içinde, bu yıl ilk kez Gastronomi dünyasından konuklarla, Eat-Brand-Love düsturuyla, etkinliğin asıl amacı olan “Sınır Tanımayan Fikirler”in bulunacağı Gastro konseptidir. Etkinlikte dünyaca ünlü şeflerin, gurmelerin ve yeme-içme pazarlama uzmanlarının konuşmalar yapacağı, çeşitli tadımlar ve eğitimlere de yer verilecek.

 

Paneller, Konuşmalar ve Tadım bir arada!

Zorlu PSM’de Meydan Fuaye alanında yer alacak Brand Week Gastro sahnesinde 7-8-9 Kasım’da Gastronomi Dünyasının sınır tanımayan şefleri, girişimcilik örnekleri ve hikayeleri paylaşılacak. 3 gün süresince konuşmacıların, panel ve tadım etkinliklerinin yapılacağı Brand Week Gastro sahnesinde, Türk mutfağının markalaşma konusundaki stratejileri, Gastronomi Turizminin teknoloji ve sosyal medya desteğiyle sağlanacak gelişimi gibi bazı başlıklar esas olacak. Aynı zamanda Türk mutfağının dünü, bugünü ve yarınını ele alınacak olup, duygusal pazarlama yöntemlerinin işlevleri de tartışılacak.

Brand Week - Gastro 7-9 Kasım Zorlu PSM Alanında

Sadece tadım değil, farklı bir deneyim!

Tadım programı şimdiye dek bildiklerinizden çok farklı olacak. Özellikle deneyimsel tadım adı verilen, farklı konseptlerdeki tadımlar çok konuşulacak. Mesela ünlü bir Fine dining şefin ellerinden, bir sokak lezzeti deneyimleyebileceksiniz. Aynı zamanda 5 duyuda zeytinyağı tadımı gibi, farklı uygulamalarla gerçekleşecek tadımlarda, ziyaretçileri çok farklı sunum tecrübeleri de bekliyor olacak.

 

Biletler satışa sunuldu!

Gastronomi dünyasının sınır tanımayan fikirlerini ve markalarını bir araya getiren Brand Week İstanbul için, biletlerinizi www.brandweekistanbul.com adresinden sağlayabilirsiniz. Etkinliğin her gününe ayrı bilet alabileceğiniz gibi, 3 gün için bir kombine bilet sahibi de olabilirsiniz:  1 günlük giriş ücreti 90 TL iken, 3 günlük kombine bileti ücreti 236 TL olarak belirlenmiştir. Bu eğlenceli, bilgi dolu ve lezzetli deneyime katılırsanız, bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Dervents

Okur-yazar

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu