Müzik - Festival

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İptal Edildi!

22-23 Haziran tarihlerinde Bozcaada’da yapılması planlanan Yerel Tatlar Festivali iptal edilerek ileri bir tarihe ertelendi. Ayrıca Bozcaada’daki bazı oteller ve pansiyonlar o tarihlerde rezervasyon almayacaklarını duyurdular.

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İptal Edildi!

Bozcaada’da düzenlenecek olan festival, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçimleri için iptal edildi ve ileri bir tarihe ertelendi.

YSK’nın seçimi iptal etme kararından sonra ülkenin dört bir yanından tepkiler çığ gibi gelmeye devam ediyor. Büyüklü küçüklü işletmeler, oy kullanılacak olan 23 Haziran tarihi için kararlar alıyorlar.

22-23 Haziran tarihlerinde yapılacak olan festival de bu sebeple ileri bir tarihe ertelendi. Ayrıca yine aynı tarihlerde Bozcaada’da bulunan otel ve pansiyonların rezervasyon almayacakları da duyuruldu.

Bozcaada Belediye Başkanı açıklama yaptı

Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, YSK’nın seçimleri iptal etmesi ve 23 Haziran Pazar günü tekrarlanacak olması sebebi ile, Belediye Başkanlığı ve BOZTİD arasında yaptıkları toplantı neticesinde böyle bir karar aldıklarını bildirdi.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Pegasus Bilet İptali Kararını Açıkladı

Festival 29-30 Haziran 2019 tarihine ertelendi

Belediye tarafından desteklenen ve 22 Haziran Cumartesi ve 23 Haziran Pazar günlerine denk gelen festivali iptal ettiklerini, festivalin 29-30 Haziran tarihlerine ertelendiğini de açıklamalarına ekledi.

“İnancımız tamdır”

Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Yılmaz, İstanbulluların kendilerini yönetecek olan ismi seçme konusunda hassas olacaklarına ve demokratik haklarını kullanıp, sandıklara oy vermeye gideceklerine inancının tam olduğunu da ekledi. 23 Haziran 2019 Pazar günü dışında Bozcaada’nın misafirlerini severek misafir edeceğini söyleyen Yılmaz, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz misafirperverliği göstermek için de sabırsızlandıklarını dile getirdi.

Misafir kabul etmiyoruz!

Bozcaada’da 23 Haziran 2019 Pazar günü rezervasyon almayacaklarını ve misafir kabul etmeyeceklerini bildiren işletmeler, sosyal medya hesaplarından #oyver ve #herşeyçokgüzelolacak hashtagleri ile paylaşım yaptılar. İşte o paylaşımlardan bazıları…

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Fazıl Say Ysk Kararı Karşısında Sert Tepki Gösterdi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu