in

BayıldımBayıldım

Boğa Burcunun Komik Yönleri

boğa burcunun komik yönleri

Boğa burcunun komik yönleri! Aslında komik dediğimize bakmayın siz, bazı huyları sizi çıldırtacak türdendir. Ama yine de bu burçlar tatlı insanlardır.

Boğa Burcunun Komik Yönleri

Boğa burcu insanlarının ne kadar zeki olduğunu söylememize gerek var mı? Gerçi hepsi zeki değildir ama istisnalar kaideyi bozmaz diyelim biz. Bu burçlar için beyinleri çok önemlidir ancak beyinleri kadar burunlarıda özeldir. Bu burcun insanı sürekli burnuyla oynar. Burnuyla ilgili bir problemi var ama bunun ne olduğunu kimse çözememiş. Hatta doktorlar bile bu problemin ne olduğunu bir türlü ortaya çıkaramazlar. Sürekli burunlarından derin nefesler alıp acayip sesler çıkarırlar.

Boğaların boğazlarına düşkünlüklerini bilmeyen yoktur. Damak tatları çok iyi gelişmiştir hatta onlar için gurme bile diyebiliriz. Ama Boğa’ya kalsa her gün makarna yemeye hayır demez. Film, dizi seyretmeyi çok severler. Onlarla mutlu  ve romantik filmler izleyebilirsiniz. Çünkü bu filmlerin hayranı oldukları doğrudur. Vahşet içeren filmlerden pek korkmazlar. Ancak cinli perili filmlerle araları hiç yoktur. Boğa burçları görebildiği, dokunabildiği yani fiziksel gerçekliği olan hiç bir şeyden kolay kolay korkmazlar. Onların en korktuğu şey  göremediği tanımlayamadığı olaylardır. Bunlarla ilgili şaka yaparsanız elinizde patlayabilir.

Boğaların başı genelde Koçlarla derttedir. Aslında severler koç burçlarını ama Koç’un huylarını hiç beğenmiyormuş gibi davranırlar.  Hatta boğa erkekleri genelde ilk sokak kavgalarını Koçlarla yaparlar. Daha sonra koçlar en samimi arkadaşları olurlar. Onlar alışkanlıklarından kolay kolay sıyrılacak insanlar değildir. Alıştıkları ve kullandıkları bir markayı ömürleri boyunca değiştirmezler. Boğa burçları genelde sakin bilinir. Ancak hiç öyle sanıldığı kadar sakin değildirler. Sorun çıkarmayı daha doğrusu tartışmayı severler. Kendilerini göstermek için o tartışmalardan asla vazgeçmezler. Ortada hiçbir sorun olmadığını sanabilirsiniz. Ancak boğalar için sorun olmaması da bir sorun olabilir!

Aşk hayatları keyiflidir, sizle saatlerce gülüp eğlenirler. Sizle her şeyi yapmak isterler, kolay kolay hiç bir şeyden çekinmezler. Gururlu burçtur kendinden taviz vermeyi sevmez. Espri yetenekleri oldukça iyidir ancak kendileri ile ilgili bir espri yaparsanız yandınız. Sizle küserse barışması oldukça zordur. Aman siz onların bam teline basmaya kalkmayın. Onunla evde deli gibi eğlenerek vakit geçirebilirsiniz. Boğalarla yaşadığınız her andan keyif alırsınız.

Boğa Burcunun En Etkin 10 Özelliği

9 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

türk oyun firması

Türk Oyun Firması Satıldı

İlginç bilgiler

İlginç Bilgiler